Tesla přidává GTA 5 do svého zábavního systému: Co potřebujete vědět

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Grand Theft Auto 5 (GTA 5) je jedna z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších videoher v historii, která nabízí hráčům možnost prozkoumávat a ovlivňovat otevřený svět plný akce, dobrodružství a humoru. Nyní si můžete užít tuto hru i na palubních obrazovkách vašich elektromobilů Tesla, které jsou známé svou inovativní technologií a designem. V tomto článku se dozvíte, jak to funguje, proč je to revoluční a na co si dát pozor.

Jak hrát GTA 5 na Tesle

Tesla, společnost vedená vizionářským podnikatelem Elonem Muskem, je průkopníkem v oblasti elektromobility, která nabízí širokou škálu modelů, jako jsou Model S, Model 3, Model X, Model Y, Cybertruck a Roadster. Tesla také vyniká svým pokročilým softwarovým systémem, který umožňuje aktualizovat a vylepšovat funkce vozů na dálku, jako je například autopilot, navigace, zábava a bezpečnost.

Jednou z nejnovějších a nejzajímavějších funkcí, kterou Tesla přidala do svých vozů, je možnost hrát GTA 5 na palubních obrazovkách. Tuto novinku oznámil na platformě X sám Elon Musk, který je také známý svým zájmem o umělou inteligenci a videohry. Musk tweetoval, že je jen otázkou času, než někdo ukradne Teslu, zatímco hraje GTA 5 na Tesle. Tweet byl doprovázen obrázkem, na kterém je vidět Tesla Model X s otevřenými dveřmi a zapnutou hrou GTA 5 na středové obrazovce.

Tesla účet na platformě X potvrdil, že GTA 5 je skutečně dostupná na Teslech a že je to součást jejich nové aktualizace softwaru, která přináší také další vylepšení a opravy. Tesla účet také sdílel video, na kterém je ukázáno, jak se GTA 5 instaluje a spouští na Tesla Model X pomocí bezdrátového ovladače Jowua a SSD disku. Video bylo natočeno a zveřejněno na YouTube kanálu TheTeslaTours, který se specializuje na recenze a ukázky produktů a služeb Tesly.

Pro hraní GTA 5 na Tesle budete potřebovat následující:

 • Tesla elektromobil s nejnovější aktualizací softwaru
 • Bezdrátový ovladač Jowua, který je kompatibilní s Teslou
 • SSD disk s nainstalovanou hrou GTA 5
 • Zaparkované auto na bezpečném místě

Postup je následující:

 • Zapojte SSD disk do USB portu vašeho vozu
 • Zapněte ovladač Jowua a spárujte ho s vaším vozem
 • Na palubní obrazovce vyberte možnost Zábava a poté GTA 5
 • Počkejte, než se hra načte a spustí
 • Užijte si hraní GTA 5 na Tesle

Proč je to revoluční

GTA 5 je jedna z nejprodávanějších a nejpopulárnějších videoher všech dob, která byla poprvé vydána v roce 2013 pro PlayStation 3 a Xbox 360. Od té doby byla portována na další platformy, jako jsou PlayStation 4, Xbox One, PC a nově také PlayStation 5 a Xbox Series X. Hra je známá svou otevřenou světem, který napodobuje moderní americké město Los Santos a jeho okolí, a svou nelineární a satirickou zápletkou, která sleduje tři různé zločince, kteří se zaplétají do různých loupeží, střetů s gangy, policií a vládou.

Hrát GTA 5 na Tesle je revoluční z několika důvodů:

 • Je to první hra tohoto typu a rozsahu, která je dostupná na elektromobilech
 • Je to další důkaz, že Tesla je na špici technologického pokroku a inovace, které mění způsob, jakým lidé vnímají a používají automobily
 • Je to zajímavý a zábavný způsob, jak využít potenciál a možnosti, které Tesla elektromobily nabízejí
 • Je to nová forma zábavy, která může přinést radost a odreagování řidičům a spolujezdcům, kteří čekají na nabíjení nebo parkují na dlouhou dobu

Na co si dát pozor

Hrát GTA 5 na Tesle je bezpochyby zábavné a vzrušující, ale je také nutné upozornit na to, že tato funkce by měla být používána s rozvahou a opatrností, aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti řidiče, spolujezdců a ostatních účastníků silničního provozu. Tesla doporučuje, aby se GTA 5 hrála pouze v zaparkovaném voze a nikdy za jízdy. Hra je totiž velmi náročná na pozornost a reakce, a může snadno ovlivnit schopnost řidiče soustředit se na skutečnou situaci na silnici. Navíc hra obsahuje násilí, vulgaritu a nelegální aktivity, které by mohly být nevhodné pro některé diváky, zejména pro děti.

Závěr

Tesla elektromobily umožňují hrát GTA 5, což je jedna z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších videoher v historii. Tato nová funkce je revoluční, protože ukazuje, jak Tesla kombinuje technologii, design a zábavu, aby vytvořila jedinečný zážitek pro své zákazníky.

Hrát GTA 5 na Tesle je zábavné a vzrušující, ale je také nutné dodržovat bezpečnostní pravidla a respektovat ostatní účastníky silničního provozu. Pokud máte Teslu a chcete si vyzkoušet GTA 5 na ní, postupujte podle návodu v tomto článku a užijte si hraní. Pokud nemáte Teslu, ale máte zájem o ni, navštivte oficiální web Tesly a zjistěte více o jejich produktech a službách.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ