Fortnite festival: Známe kompletní lineup (program) a další detaily

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Pokud máte rádi hudbu a hry, možná jste už slyšeli o hře Fortnite, jedné z nejpopulárnějších a nejhranějších her na světě. Fortnite nabízí hráčům možnost bojovat, stavět a objevovat v různých režimech.

Jedním z nejnovějších a nejzajímavějších režimů je Fortnite Festival, který přináší do hry novou zkušenost s hudbou a uměním. V tomto článku se dozvíte více o tom, co je Fortnite Festival, kdy se otevře, jak ho hrát a co v něm najdete.

Co je Fortnite Festival?

Fortnite Festival je nový hudební režim v populárním hře Fortnite, který se uskuteční 8. prosince. Tento režim byl vyvinut spoluprací mezi Epic Games a Harmonixem, studio zařazeného do Rock Band. Cílem tohoto režimu je nabídnout hráčům možnost hrát ve skupině s přáteli nebo performovat solo na scéně s hity svých oblíbených umělců.

Fortnite Festival se odehrává na speciálním festivalu, který se koná na ostrově Pásma. Na festivalu vystoupí umělci jako Billie Eilish, Lady Gaga, Fall Out Boy, Kendrick Lamar, Olivia Rodrigo, PSY či headliner The Weeknd a další. Hráči mohou také využít různé atrakce a aktivitní body na festivalu, jako jsou karaoke, trampolínky, laserové střely a další.

Kdy se Fortnite Festival uskuteční?

Fortnite Festival má být otevřen 9. prosince 2023 pro všechny regiony. Tento režim bude dostupný pouze pro hráče s platným předplatným Epic Games Store nebo Epic Games Launcher. Hráči budou muset mít také aktuální verzi hry Fortnite na svém zařízení.

Jak hrát Fortnite Festival?

Pokud chcete hrát Fortnite Festival, budete potřebovat následující:

 • Platný předplatné Epic Games Store nebo Epic Games Launcher
 • Aktuální verzi hry Fortnite
 • Internetové připojení
 • Kvalitní reproduktory či sluchátka

Pokud máte tyto požadavky splněny, můžete začít hrát Fortnite Festival takto:

 1. Spusťte hru Fortnite a vyberte si režim Battle Royale.
 2. V okně s názvem “Festival” klikněte na tlačítko “Start”.
 3. Vyberte si jednu z postav z festivalu (The Weeknd) nebo si vytvořte svou vlastní postavu.
 4. Vyberte si jeden z žánrů hudby (rock and roll) nebo si vyberte svůj oblíbený žánr.
 5. Vyberte si jeden z písniček (The Weeknd – Blinding Lights) nebo si vyberte svou oblíbenou písničku.
 6. Ukažte své umístění ostatním hráčům pomocí ikony “Play” v pravém horním rohu obrazovky.
 7. Snažte se být prvním kdo splní cenu písničky (10 body)

Co najdete na Fortnite Festivalu?

Fortnite Festival je plný zábavy a hudby, které si můžete užít na festivalu. Na festivalu najdete následující:

 • Hudební scény: Na festivalu jsou čtyři hlavní hudební scény, kde můžete sledovat vystoupení svých oblíbených umělců nebo se připojit k nim na pódiu. Každá scéna má svůj vlastní styl a žánr hudby, takže si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Na scénách se objeví takoví umělci jako Billie Eilish, Lady Gaga, Fall Out Boy, Kendrick Lamar, Olivia Rodrigo, PSY či headliner The Weeknd.
 • Tábory: Na festivalu jsou také čtyři tábory, kde můžete strávit čas s přáteli, hrát různé hry a soutěžit o ceny. Každý tábor je spojen s jedním z umělců, takže si můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. V táborech můžete také najít speciální oblečení, doplňky a emote, které souvisí s umělcem.
 • Atrakce: Na festivalu jsou také různé atrakce a aktivitní body, kde můžete zažít něco nového a vzrušujícího. Můžete například zpívat karaoke, skákat na trampolínkách, střílet laserové paprsky nebo si zahrát minihry. Na festivalu se také můžete setkat s dalšími postavami z Fortniteu, jako jsou Peely, Fishstick, Meowscles a další.

Závěr

Fortnite Festival je nový hudební režim v populárním hře Fortnite, který vám nabízí možnost hrát, zpívat a tančit s hudbou svých oblíbených umělců. Tento režim je otevřen od 9. prosince 2023 pro všechny hráče s platným předplatným Epic Games Store nebo Epic Games Launcher.

Dále by se vám mohlo líbit:

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ