Jak si užít koncert The Weeknd ve Fortnite a získat jeho exkluzivní skin

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Fortnite je populární online hra, která spojuje střílení, stavění a spolupráci. Hra také pravidelně pořádá živé koncerty a události s různými umělci a celebritami. Nyní se chystá další velká novinka: zpěvák The Weeknd se objeví ve Fortnite jako první hudební ikona a zahájí tak Fortnite Music Festival.

Kdo je The Weeknd?

The Weeknd je kanadský zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil svými hity jako “The Hills”, “Can’t Feel My Face” nebo “Blinding Lights”. Jeho hudba je ovlivněna R&B, popem, soulem a elektronikou. The Weeknd je také známý svým charakteristickým účesem a módním stylem. V roce 2023 získal 10 nominací na Grammy Awards, z nichž vyhrál tři, včetně ceny za nejlepší album roku za “After Hours”.

Co je Fortnite Music Festival?

Fortnite Music Festival je nový koncept, který přináší hudební zážitky do hry. Festival je vytvořen ve spolupráci se studiem Harmonix, které stojí za legendární hrou Rock Band. Festival znamená začátek hudebního hraní ve Fortnite, což by mohlo znamenat nový herní režim nebo sérii událostí, kde si hráči mohou společně vychutnat koncert z pohodlí svých domovů.

Kdy a jak se The Weeknd objeví ve Fortnite?

The Weeknd se objeví ve Fortnite 8. prosince 2023 jako první hudební ikona. Jeho koncert bude prvním v řadě koncertů, které plánuje Epic Games, tvůrce Fortnite, k zahájení Fortnite Music Festival. Hráči budou moci zažít koncert The Weeknd ve hře nebo na Twitchi, kde ho budou určitě streamovat mnozí hráči. Koncert bude založen na nejnovějším albu The Weeknd “Dawn FM”, které vyšlo v roce 2022.

Co dalšího můžeme očekávat od Fortnite a The Weeknd?

Kromě koncertu se spekuluje, že Fortnite přidá také exkluzivní skin The Weeknd do svého obchodu s předměty. Skin by mohl být inspirován písní “Blinding Lights”, na kterou už Fortnite má emote. Skin by také mohl mít několik volitelných stylů, které by odrážely různé vzhledy The Weeknd z jeho videoklipů nebo živých vystoupení. Fortnite už dříve přidával skiny založené na populárních superhrdinech a trendech, takže by nebylo překvapením, kdyby se The Weeknd stal součástí této hvězdné sestavy.

Závěr

Fortnite a The Weeknd jsou dva fenomény, které ovládají svět hudby a her. Jejich spolupráce je tedy logickým a vzrušujícím krokem, který potěší miliony fanoušků. Pokud jste jedním z nich, nezapomeňte si zkontrolovat datum a čas koncertu The Weeknd ve Fortnite a připravte se na nezapomenutelný zážitek. A možná si také budete moci pořídit skin The Weeknd a tančit na jeho písně ve hře. Fortnite Music Festival je tu a slibuje být velkolepý.

Dále by vás mohlo zajímat:

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ