Five Guys míří do Česka! Kdy a kde otevře nejlahodnější americký fastfood?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (3 votes)

Five Guys je americký fastfoodový řetězec, který se specializuje na hamburgery, hranolky a koktejly. Zákazníci si mohou vybrat z různých druhů masa, sýrů, omáček a dalších ingrediencí, které si mohou přidat do svého burgeru nebo koktejlu.

Five Guys je známý svou kvalitou, čerstvostí a bohatou nabídkou. Firma byla založena v roce 1986 ve Virginii pěti bratry Murrellovými, odtud název Five Guys. Dnes má firma více než 1600 poboček ve 29 zemích po celém světě.

Kdy a kde otevře Five Guys v Česku?

Podle článku z Hospodářských novin, který je zdrojem tohoto tématu, by měla první česká restaurace Five Guys otevřít na jaře roku 2024. Zatím není známo přesné místo, ale firma hledá prostory o velikosti 200 až 300 metrů čtverečních v centru Prahy nebo v obchodních centrech. Firma plánuje expandovat i do dalších českých měst, jako jsou Brno, Ostrava nebo Plzeň. Five Guys tak bude konkurovat jiným fastfoodovým řetězcům, jako jsou McDonald’s, Burger King, Popeyes nebo KFC.

Proč si zvolit Five Guys?

Five Guys nabízí svým zákazníkům několik výhod, které ho odlišují od jiných fastfoodových řetězců. Mezi ně patří:

  • Čerstvé a kvalitní suroviny. Five Guys používá pouze 100% hovězí maso bez konzervantů a umělých přísad. Hranolky jsou smažené v arašídovém oleji a každý den se dovážejí čerstvé brambory. Koktejly jsou připravovány z čerstvého mléka a ovoce.
  • Možnost přizpůsobení. Five Guys umožňuje zákazníkům si sestavit svůj burger nebo koktejl podle své chuti. Zákazníci si mohou vybrat z více než 250 000 možných kombinací ingrediencí, které zahrnují různé druhy masa, sýrů, omáček, salátů, okurek, cibule, jalapeňos, hub, slaniny a dalších. Koktejly si mohou zákazníci ochutit různými příchutěmi, jako jsou banán, jahoda, malina, čokoláda, karamel, vanilka, káva nebo oříšek.
  • Vysoká hodnocení a spokojenost. Five Guys je oblíbený mezi zákazníky i kritiky. Firma získala několik ocenění, jako je Nejlepší hamburgerový řetězec v USA podle Harris Poll nebo Nejlepší fastfoodový řetězec v Británii podle Which?. Firma také dostává vysoká hodnocení na sociálních sítích a recenzních stránkách, jako je Facebook, Instagram, Twitter, TripAdvisor nebo Yelp.

Jak se dozvědět více o Five Guys?

Pokud vás zajímá více o Five Guys, můžete navštívit jejich oficiální webové stránky, kde najdete informace o historii, nabídce, cenách, kontaktech a novinkách firmy. Můžete se také přihlásit k jejich newsletteru, který vám bude zasílat aktuální informace o akcích, slevách a soutěžích.

Pokud chcete být v kontaktu s firmou a její komunitou, můžete je sledovat na jejich sociálních sítích, jako jsou Facebook, Instagram, Twitter nebo YouTube. Tam můžete vidět fotky, videa, recenze a komentáře od zákazníků a fanoušků Five Guys.

Závěr

Five Guys je americký fastfoodový řetězec, který se chystá vstoupit do českého trhu na jaře roku 2024. Firma nabízí hamburgery, hranolky a koktejly, které si zákazníci mohou přizpůsobit podle svých preferencí. Firma je známá svou kvalitou, čerstvostí a bohatou nabídkou.

Firma má více než 1600 poboček ve 29 zemích a získala několik ocenění a vysokých hodnocení. Pokud chcete vědět více o Five Guys, můžete navštívit jejich webové stránky nebo je sledovat na sociálních sítích. Five Guys je fastfood, který stojí za vyzkoušení.

Dále by vás mohlo zajímat:

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ