Recenze Popeyes Praha: Vyzkoušeli jsme nový fast-food s kuřecími specialitami z Louisiany

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (5 votes)

V pátek 3. listopadu jsem se rozhodl vyzkoušet nově otevřenou restauraci Popeyes na Václavském náměstí. Popeyes je americký řetězec rychlého občerstvení, který se specializuje na smažené kuřecí pokrmy ve stylu louisianské kuchyně. Byl jsem zvědavý, jak se bude lišit od jiných fast foodů, které znám.

Jídlo

Popeyes nabízí různé druhy kuřecího masa, jako jsou křidélka, nuggets, tenders, filé nebo burger. K tomu si můžete vybrat z několika omáček, jako jsou barbecue, sladkokyselá, česneková, pikantní nebo majonéza. Kromě toho si můžete dopřát i hranolky, salát, americký biscuit nebo shake, který je skutečně vyroben z mléka -> doporučuji.

Já jsem si dal Chicken Sandwich, který je prý nejpopulárnější položkou v menu. Jedná se o kuřecí filé obalené v křupavé strouhance, podávané v brioškové žemli s nakládanými okurkami a majonézou. Sendvič byl velký a sytý, maso bylo šťavnaté a chutné, žemle byla měkká a lehce opečená, okurky dodaly šťávu a kyselost a majonéza byla jemná a krémová. Sendvič mi připadal jako vylepšená verze kuřecího burgeru z KFC, s větším kusem masa a lepším pečivem. Cena sendviče byla 149 Kč, což mi přišlo přiměřené.

Obsluha

Restaurace je samoobslužná, takže si musíte objednat a zaplatit u kiosku nebo u pokladny. Já jsem si zvolil kiosk, který byl snadno ovladatelný a nabízel možnost platby kartou nebo hotově. Objednávka byla rychle zpracována a vydána u výdejního pultu. Zaměstnanci byli milí a ochotní, pomohli mi s nalezením místa k sezení a odpověděli na mé dotazy o jídle.

Prostředí

Restaurace je rozdělena do dvou pater, kde je celkem sto míst k sezení. Interiér je moderní a čistý, s oranžovou a bílou barvou a dřevěnými prvky. Na stěnách jsou umístěny obrazovky s reklamami a nabídkou jídla. V prvním patře je také nápojový automat, kde si můžete doplnit pití do bezedného kelímku. Ve druhém patře jsou toalety, které jsou zabezpečené kódem, který dostanete na účtence. Toalety byly čisté a vybavené dostatkem toaletního papíru a mýdla.

Závěr

Popeyes je zajímavou alternativou k jiným fast foodům, které nabízejí smažené kuře. Jídlo je chutné a kvalitní, obsluha je příjemná a rychlá, prostředí je pohodlné a čisté. Cena je srovnatelná s konkurencí, ale nabídka je pestřejší a originálnější. Doporučuji vyzkoušet Popeyes, pokud máte rádi kuřecí a chcete ochutnat něco nového.

Mohlo by vás dále zajímat:

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ