Spolupráce mezi Reebok x Hasbro vyklouzlí sneakersky jako z dílny Willyho Wonky!

Sdílejte článek:
5/5 - (1 vote)

Značka Reebok od začátku roku 2021 upozorňovala na to, že se v její továrně na tenisky něco děje. A opravdu! V rámci oficiální spolupráce s Hasbro Candy Land totiž vzniknou čtyři varianty sladko-sladkých Question Mid, Kamikaze II, Classic Leather a Club C 85.

Jak už z názvu spolupráce napovídá, sneakersky využívají pestrobarevné palety barev, které velmi věrohodně odkazuje na sladké království Hasbro. Například první tenisky Kamikaze II, které vznikly s pomocí Allena Iversona, působí jako právě rozbalené lízátko. Druhý model zase připomíná obrovskou zmrzlinovou oplatku, načechranou trávu a bláznivé puntíky!

Nová série sneakersek Reebok Question „Candyland“ je jednoznačně nevšední a nebude se líbit úplně každému. Za nás se však jedná o natolik zábavný model, který si své místo u teniskových fanoušků rozhodně zaslouží.

PS: Rodiny s dětmi rovněž potěší, že modely Classic Leather a Club C 85 vyjdou speciálně v dětských velikostech!

  • Datum releasu: 23. 4. 2021
  • Cena: $140

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

SEAN WOTHERSPOON X ADIDAS ZX 8000 SUPER EARTH

Nejnovější spolupráce mezi Seanem Wotherspoonem (spoluzakladatel Round Two) převléká Adidas ZX 8000 do zcela nového kabátku.

Sneakersky Sean Wotherspoon x Adidas ZX 8000 mají na patách stejné logo (Super Earth) stejně jako tomu bylo při spolupráci na Adidas Superstar. A stejně jako minulá silueta, i tato se nyní halí do recyklovaných a udržitelných materiálů.

Výsledkem je poměrně dost divoká kombinace vzorů a barev, které k sobě sice nijak zvlášť neladí, ale vytváří opravdu zajímavou podívanou.

  • Datum releasu: 16. 4. 2021
  • Cena: $140

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

COCA-COLA X ASICS GEL QUANTUM 90 RED

Kdo by nemiloval pořádně vychlazenou sklenici Coca-Coly, že? Pokud patří mezi vaše oblíbené nealkoholické nápoje, pak byste měli zpozornit, protože značka Asics se s nimi pustila do nové spolupráce!

Sneakersky Coca-Cola x Asics Gel Quantum 90 Red přesně kopírují tradiční barvy, které můžete vidět na etiketách kolového nápoje. Poměrně dost povedené je zakomponování loga Coca-Cola, které je symbolicky umístěno na bočním panelu v neurčitém, ale přesto jasně rozpoznatelném, obrysu. Vršek sneakersek je navíc vyrobený z recyklované polyesterové síťoviny, takže si na své přijdou i všichni milovníci EKO materiálů.

  • Cena: $140

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

REEBOK ZIG KINETICA 21

Toužíš po teniskách, které budou symbolizovat technologii, pokrok a moderní design? Pak mrkni na Reebok Zig Kinetica 21!

Tyhle sneakersky patří k parádní lifestylové obuvi, které si zamiluješ pokaždé, když je vezmeš na nohy. Tenisky Reebok Zig Kinetica jsou však i skvělým parťákem pro podání toho nejlepšího sportovního výkonu, a najít je můžeš hned v několika colorways!

  • Cena: 2 349 Kč

PUMA RS X OQ WN‘S

Sneakersky Puma RS X OQ WN’S spatřily světlo světa v roce 1986. Záměrem technologie Puma RS bylo zprostředkovat běžcům co nejideálnější tlumení kontaktu tenisky s jakýmkoli povrchem. A jak se to povedlo? Vzhledem k tomu, že technologie Puma RS je extrémně populární i dnes, můžeme s klidným svědomím říct, že na výbornou!

  • Cena: 3 199 Kč

KARHU FUSION 2.0

Tenisky Karhu Fusion 2.0 jsou vylepšeným model ikonických tenisek Fusion, které byly v roce 1996 velice oblíbené. Dnes se tyto parádní sneakersky vrací, a jsou obdařeny novými technologiemi a výraznými rope tkaničkami, které nerozváže nic na světě!

  • Cena: 3 999 Kč

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek