Adidas D.O.N. Issue 2 představují jarní colorway!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

První jarní den je neodmyslitelně za námi a značka Adidas se nám rozhodla upomenout svou jarem nabitou novou colorway.

Adidas D.O.N Issue 2 jsou inspirované východními motivy, přesněji porcelánovou vázou. Stejně jako ona mají podobně podbarvený svršek, který hraje jasně moudrou a bílou barvou. Krásná grafika vyobrazuje čínské mraky kumo, které se dále prolínají s lesy a vrcholí zobrazením ikonického čínského draka. Umělecká práce je dále doplněna výraznou modrou barvou, kterou najdete ve střední části, na jazyku i vnitřní straně bot.

Dohromady sneakersky tvoří opravdu svěží podívanou, která je pro první polovinu roku jako stvořená.

  • Datum releasu: 2. 4. 2021
  • Cena: $100

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

ADIDAS STAN SMITH PRIMEGREEN MIKE WAZOWSKI

V roce 2021 ohlásila společnost Adidas Originals nové směřování své ikonické siluety Stan Smith. Výsledkem je model vyrobený z plně udržitelných materiálů ve spolupráci s firmou End Plastic Waste.

Celá kolekce zaměřená na Zero Waste bude obsahovat celou řadu ikonických postav z dílen Disney, Pixar, Star Wars nebo Marvel. Těšit se tak můžete například na Hulka, Rexe z Příběhu hraček nebo Yodu z Hvězdných válek.

Výsledkem je po všech stranách hravá grafika, která se nebojí barev nebo reliéfních detailů.

Všechny páry této výjimečné kolekce se skládají se svršků Primegreen a podešví z recyklované pryže.

  • Datum releasu: 29. 3. 2021
  • Cena: $100

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

ADIDAS YEEZY 700 V3 KYANITE

Další týden přináší i další release oblíbených Adidas Yeezy. Tentokrát se jedná o Adidas Yeezy V3 Kyanite.

Nové sneakersky jsou považovány za jakousi světlejší variantu modelu Arzareth. Barevné schéma je tentokrát zaměřeno na kombinaci sametově bílé, modré a černé barvy, která je doplněna o mírné vyvýšení v patě a pogumovanou podešvi.

  • Cena: $200

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

ADIDAS ZX 1K BOOST

Na konci našeho týdenního souhrnu začneme s odkazem na osmdesátá léta. Nové Adidas ZX 1K Boost se totiž řadí mezi legendární produktovou řadu, která přinesla ve své době opravdový běžecký posun.

Dnes tato skvělá silueta ožívá znovu a přináší s sebou i řadu nových modelů, které mají retro styl a zároveň plní vysoké nároky na pohodlí!

Adias ZX 1K Boost mají podešev obohacený o materiál Boost, což dodává teniskám neuvěřitelné pohodlí a možnost stát na nohách bez problémů celou noc i den.

  • Cena: 2 899 Kč

NIKE BLAZER MID 77

Ani s druhým doporučením se dneska neposuneme moc daleko do budoucnosti. Máme pro vás totiž sneakersky, které uviděly světlo světa poprvé v roce 1973, kdy si je zamilovali tehdejší basketbalisté.

Moderní doba dala teniskách Nike Blazer MID 77 kvalitní materiály a možnost objevit se v neuvěřitelném množství barevných kombinací. A to je vlastně i důvod, proč tyhle tenisky tolik milujeme!

  • Cena: 2 999 Kč

KARHU FUSION 2.0

Poslední doporučení tohoto týdne zakončíme jak jinak, než opět v retro stylu. Silueta Karhu Fusion byla totiž poprvé spatřena v roce 1996 a stala se jedněmi z nejoblíbenějších běžeckých tenisek své doby.

Nový model, Karhu Fusion 2.0, je kromě mírně upraveného designu vybaven těmi nejnovějšími technologiemi, s kterými zvládnete uběhnout maraton nebo okouzlit rodinu své přítelkyně u slavnostní večeře – jejich využití je totiž absolutně univerzální.

  • Cena: 3 629 Kč

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ