Adidas a Sean Wotherspoon vytvářejí ekologicky udržitelné tenisky

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (3 votes)

Sean Wotherspoon je velmi uznávaný americký designér jedněch z nejpopulárnějších tenisek roku 2018, Nike Air Max 97/1. Tenisky Sean miloval odjakživa a když dostal příležitost v roce 2013 založit label Round Two, nezaváhal ani na minutu, i když mu v té době bylo pouhých 23 let! Značka začala brzy vzkvétat a tak se Sean spolu s jeho obchodním partnerem rozhodli založit YouTube kanál, kde své fanoušky seznamují s novými siluetami a vším, co se světem tenisek úzce souvisí.

S novou spoluprací s Adidas chce jít Sean ještě dál a to přímo do 100% recyklovatelného modelu! Ano, už nyní je jasné, že vložka bude vyrobená z korku, tkaničky ze 100% recyklovatelné papírové směsi a polstrování vyrobené z rostlin. 

Takové sneakersky světlo světa ještě nespatřily a ponesou ušlechtilé jméno SUPEREARTH. Zatím vám sice nemůžeme nabídnout úplnou sadu fotek, ale s blížícím se datem vydáním pro vás určitě nějaké seženeme!

  • Cena: zatím neznámá
  • Předpokládaný release: rok 2020

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT

ADIDAS WMNS SUPERSTAR GOLD GLITTER

Únor byl měsícem udílení cen a to nejen ve sportu, ale i v showbusinessu. Není proto náhodou, že připravované tenisky ADIDAS WMNS SUPERSTAR GOLD GLITTER se třpytí zlatem. Původní silueta je doplněna o extravagantní vršek, který tvoří tři kožené pruhy ve zlatavé barvě a skutečné detaily v podobě 24 karátového zlata.

Chceš-li si tyhle třpytivé krásky zařadit do své sbírky, tak bys měl ale dávat pozor, protože se jedná o limitovanou edici, která čítá pouze 500 kusů!

  • Datum vydání: 28.2.2020
  • Cena: $200

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO

NIKE AIR FORCE 1 LOW CITY OF DREAM

Stejně jako každý rok, tak i letos se všechny známé značky chtěly vytáhnout hlavně na basketbalovém svátku NBA All-Star a výjimkou nebyla ani značka Nike! Ta se letos vytasila s odvážnými sneakerskami AIR FORCE 1 LOW v nové colorway CITY OF DREAM. A musíme zmínit, že jsou tyhle kecky pořádná divočina. Rozmanitost zvířecích vzorů, maskování a podbízivá zelená barva tvoří dohromady velmi extravagantní kousek, kterého si všimne každý už z dálky.

Pokud chceš mít vzpomínku na letošní udílení cen i ty, neváhej šáhnout do peněženky a tyhle bláznivé sneakersky objednej.

  • Cena: $130

KTERÉ MODELY MŮŽEŠ MÍT HNED

VANS SK8-HI BLACK

Pravidla módy mluví jasně – v každém botníku by měly být aspoň jedny neutrální, černé sneakersky, které jsou nejen pohodlné, ale dají se kombinovat snad s čímkoliv. A přesně takové jsou VANS SK8-HI BLACK, které se poprvé vyrobily v roce 1978. Dnes se pomocí kouzelné moderní technologie vrátily zpátky a i když je jim v součtu už přes čtyřicet let, na jejich kvalitě jim to neubralo, naopak!

  • Cena: 1 790 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-vans“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

ADIDAS DEERUPT RUNNER

Tak tyhle tenisky jsou oproti minulému modelu opravdové mladice, poprvé totiž vyšly v březnu roku 2018, kde se jim dostalo nemalého uznání. ADIDAS DEERUPT RUNNER je opravdový poklad – návrh tenisek byl vytvořen z poslední boty, kterou navrhl sám zakladatel společnosti Adidas – Adolf Dassler, což ze siluety dělá právem legendární kousek!

Celý povrch je tvořen prodyšnou síťovinou a neuvěřitelně nízkou váhou, které tenisky mají. Jako třešinka na pomyslném dortu jsou pak zpevněné špičky, které brání před nechtěným sedřením.

  • Cena: 2 490 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-deerupt-vyber“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

AIR JORDAN WMNS 1 HIGH OG

AIR JORDAN WMNS 1 HIGH OG patří mezi kultovní tenisky, které si v dobách svého vydání vysloužily hned dvě populární colorway. Kvalitní kůže je pokryta po celé siluetě a to hned ve třech barvách – modré, černé a červené. Protiskluzová podrážka a typická „fajfka“ na boku tenisek dává od prvního pohledu jasně najevo, že tohle jsou tenisky pro fanouška basketbalu.

  • Cena: 3 990 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/rr-air-jordan“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ