Příběh Prime Energy Drink: Populárním energetickém nápoji od Logana Paula a KSI

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Prime Energy Drink je energetický nápoj, který se stal fenoménem mezi mladou generací. Za jeho vznikem stojí dva známí youtubeři a bývalí rivalové v boxu: Logan Paul a KSI. V tomto článku se dozvíte, jak se jim podařilo vytvořit úspěšnou značku, která jim vynesla miliony dolarů, a jaké jsou rizika spojená s jejich produktem.

Logan Paul a KSI: z boxerského ringu k podnikání

Logan Paul a KSI jsou dva z nejpopulárnějších influencerů na světě. Oba se proslavili svými videi, která zahrnovala komedii, hudbu, výzvy a kontroverze. V roce 2018 se oba utkali v boxerském zápase, který byl označen jako “největší internetová událost v historii”. Zápas skončil remízou, ale oba si odnesli miliony dolarů z prodeje lístků a streamování.

V roce 2019 se konala odveta, kterou tentokrát vyhrál KSI. Oba se však po zápase usmířili a projevili respekt. To byl začátek jejich spolupráce, která vyústila v založení společnosti Prime Drink. Společnost vydala dva typy nápojů: Prime Hydration a Prime Energy. Oba nápoje jsou prodávány v sedmi příchutích a tvrdí, že obsahují 10% kokosové vody, 2g cukru, 25 kalorií, 250mg BCAA (které podporují růst svalů), 830mg elektrolytů, vitamíny a antioxidanty.

Prime Energy Drink: nápoj, který má obrovskou popularitu a ziskovost

Společnost Prime Drink využila obrovské popularity a dosahu svých zakladatelů, kteří propagovali své nápoje na svých sociálních sítích. Nápoje se staly hitem mezi jejich fanoušky, kteří je považovali za statusový symbol. Společnost také spolupracovala s dalšími influencery, kteří dostávali zdarma nápoje a vytvářeli pro ně reklamu. Podle odhadů společnost v roce 2022 prodala více než 100 milionů plechovek a vydělala přes 200 milionů dolarů.

Prime Energy Drink je nápoj, který má vysoký obsah kofeinu, který je 200 mg na 12 unci. To je více než v kávě Starbucks, dvou šálcích většiny ostatních káv nebo dvou plechovkách Red Bullu. Nadměrný příjem kofeinu může mít negativní účinky na zdraví, jako jsou nespavost, úzkost, zvýšený krevní tlak, srdeční arytmie, dehydratace nebo závislost.

Prime Energy Drink: nápoj, který čelí kritice a kontrole

Společnost Prime Drink se však také setkala s kritikou a kontroverzemi. Někteří odborníci a politici upozorňovali na to, že nápoje jsou nevhodné pro děti a mladistvé, kteří jsou jejich hlavní cílovou skupinou. Senátor Chuck Schumer (D-N.Y.) dokonce vyzval Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), aby prošetřil obsah kofeinu a marketingové praktiky společnosti Prime Drink, tvrdíc, že značka je silně zaměřena na osoby mladší 18 let.

Společnost Prime Drink se hájí tím, že její nápoje jsou zdravější alternativou k jiným sportovním a energetickým nápojům. Tvrdí, že obsahují méně cukru než Gatorade a mají méně kalorií. Také tvrdí, že obsahují přírodní a funkční složky, které podporují hydrataci, svalovou regeneraci, imunitu a energii. Společnost také upozorňuje, že její nápoje jsou určeny pro osoby starší 18 let a že na jejich obalech je uvedeno varování o obsahu kofeinu.

Prime Energy Drink: nápoj, který je symbolem současné doby

Logan Paul a KSI se nechali slyšet, že jsou hrdí na svůj produkt a že jej považují za revoluční. Oba také řekli, že jejich spolupráce je příkladem toho, jak mohou bývalí rivalové spolupracovat a vytvářet pozitivní změny. “Prime je nápoj, který jsme vytvořili pro naše fanoušky, kteří nás podporovali po celou dobu. Chceme jim dát něco, co jim pomůže dosáhnout svých cílů a být nejlepší verzí sebe sama,” řekl Logan Paul. “Prime je také důkazem toho, že není třeba se nenávidět a bojovat. Můžeme spolupracovat a vytvářet něco úžasného, co změní svět,” dodal KSI.

Prime Energy Drink je tedy nápoj, který vznikl z neobvyklého spojení dvou slavných osobností, které se původně praly v ringu. Je to nápoj, který má obrovskou popularitu a ziskovost, ale také čelí kritice a kontrole. Je to nápoj, který je symbolem současné doby. Recenzi Prime Energy Drinku si můžete přečíst v našem dalším článku.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ