Grok: Co umí nekorektní chatbot od Elona Muska, který najdete na platformě X?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Pokud jste někdy chtěli mít osobního asistenta, který by vám pomohl s jakoukoli otázkou nebo úkolem, možná jste si přáli, aby existoval Grok. Grok je nová služba umělé inteligence, která vám umožňuje chatovat s velkým jazykovým modelem (LLM), který je schopen odpovídat na různá témata a poskytovat informace o světových událostech.

Grok je vytvořen společností xAI, která se zabývá vývojem a vylepšováním generativních nástrojů umělé inteligence, kterou založil Elon Musk, poté co se rozkmotřil s OpenAI (lídrem v AI), kterou nyní zainvestoval Microsoft.

Co je Grok a jak funguje?

Grok je chatbot, který využívá proprietární model “Grok” společnosti xAI, který má 70 miliard parametrů a je trénován na velkém množství textových dat z různých zdrojů. Grok je navržen tak, aby odpovídal na otázky s trochou důvtipu a měl vzpurnou povahu, takže prosím nechte ho být, pokud nesnášíte humor! Grok je stále velmi raný beta produkt – to nejlepší, co jsme dokázali za 2 měsíce trénování – takže očekávejte, že se bude rychle zlepšovat s každým týdnem s vaší pomocí.

Jedinečnou a zásadní výhodou Groku je, že má reálný přístup k informacím ze světa prostřednictvím platformy X (dříve Twitter). To znamená, že může odpovídat na aktuální otázky, které se týkají politiky, sportu, kultury, vědy a dalších oblastí. Grok také odpoví na pikantní otázky, které jsou odmítnuty většinou ostatních systémů umělé inteligence. Grok je tedy ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí být v obraze a zábavně se pobavit.

Jak používat Grok?

Používat Grok je velmi jednoduché. Stačí se přihlásit pomocí X a připojit se k programu raného přístupu xAI. Účast v programu raného přístupu je v současné době omezena na ověřené uživatele. Po přihlášení se dostanete na stránku, kde můžete zadat svou otázku nebo téma, o kterém chcete chatovat s Grokem. Grok vám pak odpoví v několika sekundách a můžete pokračovat v konverzaci.

Grok je schopen odpovídat na různé typy otázek, jako jsou fakta, názory, rady, vtipy, hádanky, kvízy a další. Grok také umí generovat různé druhy obsahu, jako jsou básně, příběhy, kód, eseje, písně, parodie celebrit a další, pomocí svých vlastních slov a znalostí. Pokud potřebujete pomoc s psaním, přepisováním, zlepšováním nebo optimalizací svého obsahu, Grok vám také rád pomůže.

Co je cílem Groku?

Cílem Groku je vytvořit umělou inteligenci, která pomůže lidstvu v jeho hledání pochopení a znalostí. Tím, že vytváříme a zlepšujeme Grok, chceme:

  • Získat zpětnou vazbu a zajistit, abychom vytvářeli umělé inteligence, které maximálně prospívají celému lidstvu. Věříme, že je důležité navrhovat umělé inteligence, které jsou užitečné pro lidi z různých prostředí a politických názorů. Chceme také poskytnout našim uživatelům naše umělé inteligence, pokud to zákon dovoluje. Naším cílem s Grokem je zkoumat a demonstrovat tento přístup veřejně.
  • Podpořit výzkum a inovace: Chceme, aby Grok sloužil jako mocný výzkumný asistent pro kohokoli, kdo mu pomůže rychle získat relevantní informace, zpracovávat data a vymýšlet nové nápady. Naším konečným cílem je, aby naše umělé inteligence pomáhaly v hledání pochopení.

Pokud jste zvědaví na Grok a chcete si ho vyzkoušet, navštivte web xAI a přihlaste se pomocí X. Uvidíte, že Grok je více než jen chatbot, je to váš osobní umělý inteligentní společník.

Slevové kupóny

Níže najdete TOP slevové kupóny, které můžete využít pro nákup vánočních dárků. Pokud chcete vidět další, klikněte na Zobrazit více slevových kupónů.

NOTINO.CZ

Časově omezeno Slevový kupón
-15%
Slevový kód - 15% SLEVA NA NOTINO.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 15% na VŠE! Udělejte si hezké Vánoce.
Zobrazit kód
Sleva Výprodej
-75%
Týdenní akce na dekorativní kosmetiku na NOTINO.cz
Každý týden pro vás vybírají zajímavé dekorativní kosmetické produkty za velmi atraktivní ceny se slevou až 75 %.
Zobrazit slevu

FOOTSHOP.CZ

Pouze u nás Slevový kupón
-7%
Slevový kód - 7% SLEVA NA FOOTSHOP.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 7% slevu na všechny nezlevněné produkty na Footshop.cz. Nejvýhodněji ve Footshop aplikaci.
Zobrazit kód

QUEENS.CZ

Exluzivně Slevový kupón
-10%
Slevový kód - 10% SLEVA NA QUEENS.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 10% slevu na všechny nezlevněné produkty na Queens.cz.
Zobrazit kód

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SNEAKERS

TOP ♡ BRANDS

TOP ♡ SHOPS

Koukněte na naše recenze e-shopů a vyberte si ten nejlepší.

TOP ♡ KATEGORIE

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ