Oslavte návrat Adidas Yeezy Slide „Glow Green“

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Adidas Yeezy Slide se za poslední rok těší velké oblibě, a tak bylo jen otázkou času, kdy se Kanye West rozhodne pro novou colorway. No, a nový odstín v podobě „Glow Green“ je tady.

Ačkoli jsou Yeezy Slide terčem mnoha vtipů, jejich pohodlí předčí i nekonvenční design. A právě to je to, co na Yeezy Slide tolik milujeme – atypické tvary a zatraceně skvělý materiál.

Co do barevného rozložení jsou Yeezy Slide „Glow Green“ velmi jednoduché. Nenajdete zde žádné stínování nebo vrstvení materiálů. Veškerá kreativita je tentokrát vtlačena do celkového tvaru a barvy, která vás prozradí na míle daleko.

  • Datum releasu: 6. 9. 2021
  • Cena: $60

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

AIR JORDAN 5 „OREO“

Air Jordan 5 se tentokrát pouštějí do kopie páru OG, který možná pamatujete z roku 2013. Nové Air Jordan zahrnují svršek z černého nubuku, který jemně kontrastuje s šedou výšivkou Jumpmana na jazyku bot a patě.

Tradiční síťovina je tentokrát umístěna na bočních panelech, zatímco bílá mezipodešev, vybavená žraločími zuby, doplňuje hlavní rysy tenisek.

  • Datum releasu: 10. 9. 2021
  • Cena: $190

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

NIKE LEBRON 18 LOW „STEWIE GRIFFIN“

Inspirován nevydaným Nike Zoom LeBron 6 „Stewie Griffin“ z roku 2009, Nike LeBron 18 Low přichází se stejným nápadem!

Tato odvážná iterace Nike LeBron 18 Low je inspirována smyšlenou dětskou postavou z animovaného televizního seriálu Family Guy, Stewieho.

Ten je v rámci colorway zachycen v tradičním oblečení, které zahrnuje červenou, modrou, žlutou, bílou a černou barvu. Vše dotváří mezipodešev White React a velká jednotka Air Max v patě, která doplňuje hlavní charakteristiku sneakersek.

  • Cena: $160

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

VEJA W RIO BRANCO

Francouzská značka VEJA vyrábí udržitelné tenisky již od roku 2005. My je máme rádi za to, že pro výrobu sneakersek používají výhradně surové materiály od organických farmářů a biozemědělců nebo recykláty z PET lahví. A díky tomu, že necpou peníze do marketingu, dokážou cenu sneakersek držet stále hezky u země.

Dámský model Veja W Rio Branco nabízí pohled na elegantní sneakersky, s kterými zazáříte kdekoli se zrovna objevíte. Kdo by totiž řekl, že jsou tyhle krásky vyrobené primárně z plastu, amazonské gumy nebo dokonce z cukrové třtiny!

  • Cena: 2 999 Kč

VANS X TAKA HAYASHI STYLE 47 HUARA

Taky máte pocit, že létu pomalu ale jisté zvoní zvony? Využijte posledních teplých dnů a vyrazte ven v nových Vans x Taka Hayashi Slip-On.

Nízké boty Vans x Taka Hayashi Style 47 Huara se absolutně skvěle hodí na skateboard, ale přijdou vhod i během obyčejného městského nošení – navíc bez toho, abyste se museli zdržovat zavazováním protivných tkaniček.

  • Cena: 3 259 Kč

NIKE ACG AIR MOVABB

Dnešní souhrn zakončíme designovou lahůdkou ve stylu Nike ACG Air Movabb. Ví ale někdo z vás, co vlastně zkratka OCG znamená?

Nebudeme vás dlouho napínat – zkratka OCG znamená All Conditions Gear, což znamená, že je naprosto skvělá pro jakoukoli příležitost. První kousky s označením OCG jste mohli spatřit už v roce 1989, kdy si svou slávu vysloužily hlavně pro svou upřímnou prezentaci a parádní propracovanost. A víte, co je nejlepší? Dobré jméno si dělají i v roce 2021!

  • Cena: 4 299 Kč

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ