Rok 2021 ve znamení Adidas Yeezy?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Po celou dobu své kariéry je Kanye West známý pro své neobvykle velké sebevědomí, což souvisí i s jeho vizí zpřístupňovat Yeezy všem lidem, kteří o jeho sneakersky mají zájem. K dosažení svého cíle mu už v minulém roce pomohla vyšší produkce některých modelů, které byly v minulosti naprosto vyprodané. 

V letošním roce chce Kanya vydat celkem 17 modelů, jako například Yeezy Desert Boot, Yeezy Boost 350 V2 nebo Yeezy Slide. A dokonce už nyní můžeme napsat, že se před koncem roku 2021 bychom se mohli dočkat dříve velmi populárních variant včetně „Pure“, „Soot“ nebo „Wave Runner“.

Výsledkem Westova záměru by měly být nižší poprodejní ceny a rozšíření dříve regionálních exkluzivit do světa.

Tak jako tak, rok 2021 by se mohl bez nadsázky nazvat jako „sezóna Yeezy“, protože ulice zaplaví ve velkém množství tenisky, o kterých se mnohým fanouškům Yeezy jen zdálo!

  • Datum releasu: 2021
  • Cena: $200 až $250

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

NIKE ZOOM MMW 004 RUST FACTOR

Díky práci s Givenchy a jeho vlastní značkou Alyx si kreativní ředitel Matthew M. Williams získal reputaci nadčasového milovníka módy. Ve svých návrzích nejčastěji kombinuje trendy New Yorku a Kalifornie s nejnovějšími technologickými objevy.

A přesně tak vznikl i model Nike Zoom 004 x MMW. Ten se snaží promlouvat jazykem inovace, výkonu a estetiky. Silueta běžecké boty spojuje transformační technologie s lehkým svrškem z polyesteru a dynamickou strukturou, která je vhodná i pro každodenní používání. V dolní části sneakersek najdete mechanické odpružení, které ještě více podpoří váš výkon a zářivé textury s jemným barevným stínováním pro futuristický vzhled.

  • Datum releasu: 27. 5. 2021
  • Cena: $450

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

NIKE AIR GRIFFEY MAX 1 VARSITY ROYAL 2021

Nike Air Griffey Max 1 „Varsity Royal“ byly původně vydané v roce 1996 a stejně jako nyní, i tehdy se honosily krásnou barevnou kombinací v podobě Varsity Royal/White Volt a Black.

Sneakersky jsou krásnou ukázkou kožených prvků a nubuku, které jsou vyztuženy páskem na kotníku a polstrováním Max Air v celé své délce. Ve výsledku se jedná o velice příjemné sneakersky, které si zamilujete pro jejich univerzálnost a naprosto podmanivou modrou barvu!

  • Cena: $170

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

VANS  VAULT OLD SKOOL NS OG LX

Líbí se ti sneakersky, které mají duši a přitom z tebe nevytřískají poslední peníze v peněžence? Pak by se ti mohly líbit Vans Vault Old Skool!

Tyhle sneakersky byly poprvé uvedeny na trh v roce 2003 a od té doby se na nich podepsala celá řada zvučných jmen (Kenzo, Undercover nebo Marc Jacobs). Vault by Vans byly totiž založeny s ideou vyrábět kvalitnější věci v limitovanějších edicích s cílem dostat se do krajin „vysoké módy“. A jak se jim to povedlo? Za nás rozhodně na jedničku s hvězdičkou!

  • Cena: 2 299 Kč

ADIDAS X ARWA AL BANAWI FORMU 84 LO

Adidas Forum poprvé vyšly v roce 1984, poté v upravené verzi v roce 1990 a dnes se představují vyladěné tak, aby sedly i těm nejnáročnějším fanouškům sneakersek. Na Footshopu je najdeš v neuvěřitelném množství barevných variant, které více či méně připomínají původní model, díky čemuž si snadno vybere milovník nových i starých vizuálů.

  • Cena: 2 599 Kč

PUMA SUEDE MAYU UP WN S

Na závěr pro tebe máme model, který v roce 2018 oslavil své padesáté narozeniny! Ano, řeč je o sneakerskách Puma Suede!

Puma Suede byly původně navrženy jako sportovní tenisky, ale během posledních let se staly natolik populární, že z nich značka Puma udělala univerzálky, na kterých se vyřádilo neuvěřitelné množství umělců. Díky tomu se staly Puma Suede jakousi uměleckou ikonou, kterou by měl mít doma každý poctivý milovník bot!

  • Cena: 2 899 Kč

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ