ASICS GEL-Lyte 3 slaví třicáté narozeniny

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

ASICS GEL-Lyte 3, známé pro svůj design s dvojitým jazykem a odpružením technologie GEL, slaví letos třicet let. Na oslavu se tato populární silueta vrací ke kolekci „Made In Japan“, aby se inspirovala stylem Okayama Denim. 

Nové ASICS GEL-Lyte 3 mají svršek v denimu Selvege. Klasické modré džínové materiály jsou doplněny o vysoce kvalitní kožené překryvy v téměř identickém odstínu. Značky ASICS a GEL-Lyte jsou stylizované tak, aby napodobovaly hnědé visačky tolik typické pro džínové oblečení.

Celkově jsou nové ASICS GEL-Lyte 3 „Okayama Denim“ skvělým příkladem povedených sneakersek, které si rozhodně zasluhují vaši pozornost.

  • Datum releasu: 10. 9. 2021
  • Cena: $120

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

ADIDAS YEEZY BOOST 350 V2 MX ROCK

Adidas Yeezy Boost 350 V2 tentokrát přichází s tmavým Primeknitem po celém svršku. Zemité černo-hnědé tóny přímo nabádají k podzimnímu nošení a vlněná úprava tento pocit ještě víc umocňuje. Žádná barevná změna se nekoná ani v případě tkaniček či podešve Boost, které jsou navrženy v karbonově černé barvě.

  • Datum releasu: 18. 9. 2021
  • Cena: $220

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

ADIDAS DON ISSUE 3 BEL-AIR THE JERSEY

Pokud patříte k fanouškům seriálů z devadesátých let, pak jste pravděpodobně narazili i na sitcom v podobě The Fresh Prince of Bel-Air s Willem Smithem. Ptáte se sami sebe na spojitost se sneakerskama? Právě basketbalové dresy Bel-Air Academy se staly inspirací pro nové Adidas DON ISSUE 3!

Sneakersky jsou pokryty síťovým svrškem v černé barvě s jasně zlatými akcenty, které jsou rozmístěny napříč celou obuví. K dalším detailům pak patří tygří pruhy na mezipodešvi a maskot vyražený na patě bot. A aby bylo jasné, že to Adidas s DON ISSUE 3 Bel-Air The Jersey myslí opravdu vážně, budou k dostání i ve speciálně navržené krabici!

  • Cena: $120

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

COLUMBIA WOODBURN II

Hledáte sneakersky vhodné do jakéhokoliv terénu? Takové, které vydrží i podzimní nečas? Tak mrkněte na nové Columbia Woodburn II.

Tyhle sneakersky jsou ztělesněním lehkosti a pohodlí. Nosit je můžete klidně každý den a to bez ohledu na to, v jakém terénu se rovna budete brodit. Mezipodešev Techlite nabízí okamžité a dlouhotrvající odpružení s příjemnou energetickou návratností a okamžitou absorpcí nárazů.

Columbia Woodburn II vám dodají stabilitu i v těžkém terénu a to díky speciálně navrženému vzoru podešve Omni-Grip.

  • Cena: 2 599 Kč

CONVERSE RENEW CHUCK 70

Baví vás udržitelná móda? A víte o tom, že tomuto trendu podlehla i značka Converse?

V rámci současného trendu udržitelnosti a upcyclingu se značka Converse rozhodla reagovat tím, že na trh přivedla Renew. Ty vychází z recyklovaných textilií – především džínů britské společnosti Beyond Retro.

Converse Renew jsou jednoznačně parádní sneakersky, které v sobě mají stále velkou míru nostalgie, která je však zabalena do moderních, a hlavně udržitelných, materiálů.

  • Cena: 2 899 Kč

Adidas Ozelia W Crystal White

Milujete módu a pohodlí? Pak by se vám mohly líbit unikátní sneakersky v podobě Adidas Ozelia.

Adidas Ozelia se vyznačují jak funkčností, tak i originálním futuristickým designem. Konstrukce je pevná a neobvykle odolná. Textilní svršek vysoké jakosti je doplněn o kožené doplňky, což zvyšuje trvanlivost a pohodlí během nošení.

Po stránce designu navíc tenisky nabízí velice poutavou podrážku, která se vepíše do paměti nejednomu kolemjdoucímu.

  • Cena: 2 899 Kč

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ