Nová colorway Nike LeBron 8 přináší postavy z filmu Space Jam: A new Legacy!

Sdílejte článek:
5/5 - (1 vote)

V současné době se James LeBron připravuje na premiéru nového filmu Space Jam: A New Legacy, který se v kinech objeví v průběhu příštího měsíce. Na podporu jeho propagace už LeBron představil zbrusu nové Nike LeBron 19 a další sneaskersky s tématikou Looney Tunes. No, a nyní přichází James se siluetou Nike LeBron 8 ve speciální colorway „Space Jam“.

Nike Lebron 8 mají černou základnu s logem Tune Squad na jazyku a patě bot. Oproti tomu na pozadí můžeme vidět žluto-oranžový gradient, který je střídmě použit přes obrys Swoosh (fajfky) a na dalších jemných detailech.

Přesné datum releasu nám zatím nikdo neřekl, ale protože se jedná o sneakersky, které jsou přímo spojené s filmem, domníváme se, že na jejich příchod se můžeme těšit nejpozději v červenci!

  • Datum releasu: 2021
  • Cena: $200

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

NERF X REEBOK KAMIKAZE II BACKBOARD BREAKER

NERF x Reebok Kamikaze II „Backboard Breaker“ se vyznačují plně asymetrickým provedením. Na přední části chodidla najdete vyšívané logo NERF, které září ve žlutých barvách na černém pruhu.

Celkově působí sneakersky dosti výrazným a hravým dojmem, který vás bude bavit nosit nejen v rámci divokých NERF přestřelek!

  • Datum releasu: 25. 6. 2021
  • Cena: $130

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

ADIDAS YEEZY BOOST 350 V2 MONO CLAY

Barvy Adidas Yeezy Boost 350 V2 „Mono Ice“, „Mono Mist“ a „Mono Clay“ patří do exkluzivního balíčku „Mono Pack“.

Celkově jsou všechny tři siluety definovány semi-průsvitným pláštěm, který nese zřetelný texturovaný pruh pod ním. Boční pruhy jsou proti tomu, stejně jako vytahovací poutka, v barvě přírodního jílu, který dělá ze siluety hezky kompaktní tenisku. Finální design nakonec završuje výrazná žebrovaná podešev, která velice hezky obklopuje odpružení Boost.

  • Cena: $200

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

REEBOK CLU C DOUBLE GEO

Máte rádi čistokrevný old school? Tak to se vám budou líbit nové Reebok Club C Double Geo.

Tyhle sneakersky vznikly v roce 1985 jako boty tenisových šampionů, proto ve svém názvu nesou písmeno C (Champions). Minimalistický design, který konvenční styl oblékání u tenistů tehdy vyžadoval, přežil v téměř nepozměněné podobě dodnes.

A tak pokud se toužíte vymanit z trendů, vaše srdce bije pro retro nebo si chcete dopřát obuv, o které snily Husákovy děti, jsou Reebok Club C přímo pro vás!

  • Cena: 2 349 Kč

Adidas NMD R1

Patříte k fanouškům pohodlných sneakersek? Tak přesně pro vás máme nové Adidas NMD R1.

Adidas NMD R1 disponují technologií Boost v mezipodešvi, která se velmi rychle stala vyhledávaným zbožím městských nomádů. Svršek tenisek je navíc vyroben z prodyšného a celkově technicky velmi vyspělého materiálu Primeknit – sneakersky jsou proto jako stvořené na jaro a léto!

Adidas NMD R1 se nejvíce hodí do ulic, ale vzít si je bez problémů můžete i do posilovny a na občasné běhání.

  • Cena: 3 599 Kč

Nike W Space Hippie 04

Závěr dneska přenecháme všem, kterým záleží na životním prostředí a udržitelných zdrojích. Poslední sneakersky totiž patří k TOP sneakerskám z recyklovaných materiálů!

Nike W Space Hippie 04 obsahují něco mezi 25 až 50 procenty recyklovaných materiálů – nejvíce jich pak najdete v podešvi z pěny Nike Crater a svršku ze speciálně upraveného materiálu Flyknit.

A tak, i když je cesta Nike k nulové uhlíkové stopě, k níž se společnost zavázala projektem Move To Zero, ještě dlouhá, projekty jako Nike Space Hippie ukazují, že to stojí za to!

  • Cena: 3 799 Kč

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek