Nike Waffle One dorazí již letos na podzim!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Nike Waffle One patří jednoznačně mezi nejzajímavější siluety roku, a to díky trendovému designu paty a dostupné cenové relaci. Nové Waffle One se v letošním roce představí novou barevnou kombinací, na kterou se můžete těšit v průběhu podzimu.

Tento nový styl se vyznačuje mřížkovým designem, který kryje svršek ze síťoviny a pokračuje jasně oranžovými přechody v oblasti špičky a paty. Fanoušci sneakersek se rovněž mohou těšit na pěnovou mezipodešev a černou podešev Waffle.

Co na chystané Waffle One říkáte? Napište nám svůj názor do komentářů!

  • Datum releasu: 2021
  • Cena: $100

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

ADIDAS YEEZY BOOST 700 MNVN „HONEY FLUX“

Konečně je to tady! Po dlouhé době čekání si konečně můžeme pořídit nové Yeezy 700 MNVN „Honey Flux“! A stejně jako dřívější modely, i tyto jsou dost pravděpodobně inspirované motorismem. Průvodní žlutá barva místy zachází až do zlata, zatímco logo 700 kontrastuje v neutrálnějším odstínu stříbrné. Vše nakonec završuje černá mezipodešev, která je matná a sneakersky hezky uzavírá.

  • Datum releasu: 20. 9. 2021
  • Cena: $220

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

NIKE AIR FORCE 1 LOW LUCHA LIBRE

Nike Air Force 1 Low „Lucha Libre“ jsou jedinečnou iterací AF1, která v podstatě pochází z Lucha Libre, což je termín používaný v Mexiku pro profesionální zápasy. Od svého vzniku se vyvinul do své unikátní podoby, která je charakterizovaná barevnými maskami, které se staly předlohou nových AF 1.

Celkově je stříbrný kožený svršek tenisky překryt živým krajkovým poutkem, výraznými chromovanými cvočky a spoustou detailů, které doporučujeme detailně prozkoumat!

  • Cena: $110

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

ADIDAS TRX VINTAGE

Život není v žádném případě rychlý sprint, ale zatraceně maraton. Pokud hledáš sneakersky, které podpoří tvou životní cestu, rozhodně bys neměl minout Adidas TRX Vintage!

Sneakesky Adidas TRX Vintage navržené v 70. letech byly původně určené pro skutečné běžce maratonů. I dnes v nich ale můžeš překonávat rekordy a bořit hranice. Měkké odpružení ti při tom zajistí pohodlí. A co říkáme na design? Jednoduše TOP!

  • Cena: 2 499 Kč

ADIDAS X PHARRELL WILLIAMS

Toužíš po sportovní obuvi, kterou si ale bez obav vezmeš i do města? Pak mrkni na Adidas X Pharrell Williams!

Tyhle sneakersky jsou výsledkem spolupráce amerického hudebníka Pharrella Williamse a německé značky Adidas. A co to znamená? Že se můžeš těšit na sneakersky, které vystupují z davu. Pharrellovy designové kreace hýří všemi barvami, ale bez problémů si je můžeš vzít i na normální nošení.

  • Cena: 4 699 Kč

VANS VAULT STYLE 38 LX

Náš český souhrn zakončíme u rodiny Vans. Podíváme se totiž na nové Vans Vault Style 38 LX.

Nové Vans Vault Style 38 LX jsou založeny s ideou vyrábět kvalitní boty v limitovaných edicích s cílem dostat se na mola vysoké módy. Takový přístup si žádá kvalitní materiály, prémiový design a barevné rozvržení, které je tak nikde neuvidíš. Pokud je tvým cílem vyniknout, rozhodně doporučujeme nové Vans Vault Style 38 LX.

  • Cena: 4 759 Kč

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ