Oslavte Valentýn ve stylu Nike Air Force 1 „Love Letter“!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Únor nám už nebezpečně klepe na dveře a někteří z vás se jistě dostanou do situace, že budou řešit Valentýn. Jestli patříte, stejně jako my, mezi absolutně nekreativní jedince, mohla by vás potěšit zpráva, kterou si pro nás nachystala značka Nike!

Ta totiž do letošního valentýnského řádění hodí tematické Nike Air Force 1 „Love Letter“.

Už od prvního pohledu je jasné, že tohle bude fenomén, který chytne za srdce převážně něžnější část zadané populace. Bílá základna je doplněna o růžový semiš, který vytváří dojem sladkých sneakersek, kterým kraluje výrazná červená barva v podobě loga. Opravdové kouzlo se ale skrývá na jazyku. Zde je totiž umístěn „zamilovaný dopis“. Na pravé botě najdete vzkaz „True love since 82“ a pravá teniska znázorňuje srdce, které může být bezpochyby doplněno o krátké věnování.

Ve výsledku se jedná po všech stránkách o vymazlené botky, které bude hrdě nosit každý milovník svátku zamilovaných. A že jste aktuálně single? To přece neznamená, že si takové stylové sneakersky nemůžete darovat sami sobě!

  • Datum releasu: únor 2021
  • Cena: neuvedeno

 

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

NIKE LEBRON 18 DUNKMAN

Stejně jako minulé „Dunkman“ LeBron, i Nike LeBron 18 Dunkman se pohybuje v barevném schématu Black a Electric Green. Designové detaily sneakersek zahrnují svršek Black Knitposite 2.0 s vlákny Neon Green, přičemž zelené tóny najdete i u loga Nike a podrážky.

Dohromady vytvářejí Nike LeBron 18 Dunkman kompaktní tenisky, které budete milovat během celodenního řádění po městě, ale přijdou vhod i na jakémkoli sportovním hřišti, kde vás potěší svou nízkou váhou, flexibilitou pohybu a naprosto odzbrojujícím vzhledem.

  • Datum releasu: 30. 1. 2021
  • Cena: $200

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

ADIDAS YEEZY BOOST 700 SUN

Ačkoli to v našich krajinách s přemírou slunce moc dobře nevypadá, nové Yeezy nám dávají naději, že i tato zima jednou skončí.

Adidas Yeezy 700 Sun se skládají z tradiční síťoviny a semišových částí, přičemž většina boty je zahalena do jasně žluto-oranžových tónů. Výrazný kontrast navíc umocňuje doplňková barva v podobě černé a tmavě tyrkysové, které oddělují přechod mezi spodní s vrchní části tenisek.

Pokud patříte mezi milovníky Yeezy, tak byste si tyhle létem prosluněné sneakersky rozhodně neměli nechat ujít!

  • Cena: $240

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

VANS SK8 HI FOO FIGHTERS

Sneakersky značky Vans s námi brázdí chodníky už od roku 1978, kdy Paul Van Doren poprvé vytvořil ikonický model 36, dnes známý jako Vans Old Skool.

Letos je to zároveň přesně 25 let, co Foo Fighters vydali své debutové album a díky jejich lásce ke značce Vans se rozhodli pro vzájemnou spolupráci.

Svršek Vans Sk8-Hi Foo Fighters je vyroben z klasického černého textilu, který je prošit kontrastním červeným prošíváním. Největší dominantou je pak logo kapely FF, které najdete na boční straně sneakersek.

Vans Sk8-Hi Foo Fighters jsou všeho všudy sympatické kecky, které vás bude bavit nosit, a zároveň všem okolo ukážou, pro koho tluče vaše hudební srdce!

  • Cena: 2 290 Kč

REEBOK CLUB C LEGACY

Reebok Club C se v roce 2021 vrací, ale pozor, tentokrát získávají tyhle krásky z osmdesátých let úplně nový design!

Reebok Club C Legacy mají čistý a nadčasový vzhled, kterému vévodí extrémní pohodlí a povahová flexibilita. Od svých starších předchůdců se liší překopaným designem, novými materiály a drobnými úpravami v celkové konstrukci.

Výsledkem jsou velice příjemné sneakersky, které od prvního pohledu působí svěže a lehce se stylově řešenou průsvitnou podrážkou, která dělá z Reebok Club C Legacy nadčasové sneakersky!

  • Cena: 2 349 Kč

KANGAROOS X SNEAKERBASS COIL-R2 SIN CITY2

Kangaroos x SneakerBAAS přináší tenisky inspirované uvolněným Amsterdamem. Tentokrát se zaměřením na dokonalou kombinaci barev, materiálů a božské vůně.

Ručně vyráběné sneakersky kombinují semiš s hovězí kůži a nabízí tak jedinečné detaily, kterých si můžete všimnout v kvalitě celého zpracování. Největším tahákem je tentokrát zelená barva, která se prolíná v několika odstínech celou teniskou a vytváří tak magický dojem zelené amsterdamské krajiny.

  • Cena: 7 830 Kč

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ