Horká novinka UNDEFEATED x Nike Dunk Low „Dunk Vs. AF-1“ dorazí na konci září!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Společnost Undefeated, která je jedním z nejpopulárnějších spojenců značky Nike, v posledních několika měsících upravila design modelu Nike Dunk Low i Nike Air Force 1 prostřednictvím „5 On It“. Cíl společnosti Undefeated je jasný – remixovat výše uvedené siluety s použitím pěti různých materiálů. Výsledkem jsou luxusně vypadající sneakersky, které absolutně fantastickým způsobem kombinují původní nápad s novými, peckovními materiály.

Fanoušci Nike Dunk Low a Nike Air Force 1 se mohou těšit na dvě barevná provedení – jedno v žlutomodré kombinaci a druhé v čistě černé barvě. Obě varianty vypadají velice zajímavě a my se moc těšíme na chvíli, kdy si tenisky konečně osaháme!

  • Datum releasu: 30. 9. 2021
  • Cena: $120

 

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

JORDAN SERIES 01 DEAR COACH

Tenisky Jordan patří k ikonickým siluetám, které si nejčastěji lidé spojí s basketbalem. Nové Jordan Series 01 Dear Coach, ale s tradičními sportovními botami mají jen pramálo společného.

Jordan Series 01 Dear Coach upoutají svým jedinečným návrhem, který se skládá z rustikální povrchové úpravy na svršku za doprovodu černých detailů. Na sneakerskách rovněž najdete nápis „Dear Coach“ na boční straně a „Swing For The Fence“ na pravé stélce.

  • Datum releasu: 1. 10. 2021
  • Cena: $80

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

MONSTERS INC X ADIDAS DAME 7 EXTPLY SULLY

Monsters Inc x Adidas je unikátní projekt Damiana Lillarda, který vychází z obrovské chlupaté modré medvědí příšery s rohy, ocasem a purpurovými skvrnami (fanoušci Pixaru pod popisem jistě poznali ikonický charakter v podobě Jamese P. Sullivana z filmu Příšerky s. r. o.).

Aby byl model co nejvíce věrohodný své předloze, najdete na sneakerskách kromě tradičních materiálů i kožešinu a citát You and I are a team, který Sulleyumu často říkal jeho nejlepší kamarád Mikea.

  • Cena: $95

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

VANS VAULT BOOT SKOOT LX

Český souhrn začneme kvízovou otázkou. Které sneakersky značky Vans se těší nejvíce zajímavými kolaboracemi s celebritami?

Pokud jste odpověděli, že se jedná o Vans Vault, tak vám můžeme pogratulovat, protože jste měli pravdu! Vans Vault se považuje za nejmladšího člena rodiny Vans, ale od svého uvedení na trh na sebe upoutal neuvěřitelně velkou pozornost. Pro svůj atypický design se na teniskách Vault vyřádili takoví velikáni jako například Kenzo, Undercover či Marc Jacob!

Nové Vans Vault Boot Skoot LX vynikají kvalitními materiály a prémiovým designem, který se od tradičních Vansek pořádně liší. 

  • Cena: 4 199 Kč

UGG W CLASSIC SHORT LOGO ZIP BLACK

Zima se nám pomalu ale jistě blíží, a tak není od věci začít myslet na to, čím budete zdobit mrazivé městské chodníky.

Stejně jako v minulých létech, i letos zůstávají trendy tolik oblíbené válenky. Ty můžete najít v nepřeberném množství barevných variant, ale my rozhodně doporučujeme klasiky v podobě černých Ugg W Classic Short Logo Zip. Tyhle válenky jsou totiž synonymem kvality a osvědčeného pohodlí, díky kterému přečkáte i tu nejprotivnější sněhovou vánici.

  • Cena: 4 999 Kč

ADIDAS ULTRA4D MAROON CORE

Jak vypadají profesionálně navržené sneakersky, které vznikly na základě referencí od světových atletů? Přesně jako Adidas Ultra4D Maroon Core!

Nové Ultra4D vynikají skvělou stabilitou, perfektním tlumením a kvalitními materiály bez omezení. A díky tomu se o nich bez nadsázky mluví jako o teniskách budoucnosti. Nevěříte? Tak se na ně mrkněte sami.

  • Cena: 5 899 Kč

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ