Nejslavnější sneakersky na Instagramu! Podívejte se, které v roce 2019 lámaly rekordy v počtu sdílení!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Tenisky už dávno překročily hranici užitečného oblečení a staly se mnohem víc módním doplňkem, který od prvního pohledu dává najevo, kdo jste. Spolu s vývojem sociálních sítí se tento trend ještě umocnil a doslova vybuchl v nemalé šílenství. Instagramový profil webu Sneakerstenisky.cz najdete zde.

Zajímá vás, které sneakersky se na Instagramu objevovaly letos nejvíc? Pak rozhodně čtěte dál, protože výsledky vás možná překvapí!

BRONZOVÁ POZICE: VANS OLD SKOOL

O teniskách VANS OLD SKOOL jsme už psali v průběhu času několikrát. Tyhle legendární skvosty si našly oblibu nejen u nové generace mladých lidí, ale dostaly na lopatky i nejednoho zarytého dospěláka. Svůj podíl úspěchu na tom rozhodně má i celkový vintage styl, který se dostal do módního průmyslu a s kterým si tyhle kecky 100 % rozumí.

Počet postů: 4,814,097
Použité hashtagy: #vansoldskool #oldskool

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vans-old-skool-recenze“ width=““ target=“_self“]Koupit Vans Old Skool[/inbound_button]

STŘÍBRNÁ POZICE: ADIDAS YEEZY BOOST 350

ADIDAS YEEZY BOOST jsou vymazlené tenisky, které s každou novou colorway přinášejí něco nečekaného. Ať už vás napadne jakákoliv bláznivá myšlenka – svítící, roztrhané nebo průhledné, ADIDAS YEEZY BOOST ji vyslyší a naservíruje v bezkonkurenčním provedení.

Za zmínku rozhodně stojí i fakt, že si každou colorway můžete koupit od těch nejmenších až po ty největší velikosti a obout s nimi tak celou vaši rodinu.

Počet postů: 5,075,894
Použité hashtagy: #yeezy350 #yeezyboost350

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-yeezy“ width=““ target=“_self“]Koupit Adidas Yeezy Boost 350[/inbound_button]

ZLATÁ POZICE: ADIDAS NMD

V jednoduchosti je síla a ADIDAS NMD to rozhodně potvrzuje. K čemu je přemíra barev a doplňků, když to, co lidé chtějí je jednoduše precizně odvedená práce, univerzálnost a opravdová kvalita? I v tomto případě se potvrzuje, že vycházet z původních modelů (tenisky vyšly do světa poprvé v 80. létech) se vyplácí a když to dáte dohromady s moderní technologií, která dodá keckám pohodlí, vyjdete jako vítěz.

Počet postů: 6,771,226
Použité hashtagy: #adidasmnd #mnd

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-nmd-r1-recenze“ width=““ target=“_self“]Koupit Adidas NMD[/inbound_button]

KDO OBSADIL ZBYLÁ MÍSTA?

Značka Converse se letos umístila na šesté pozici se svými CONVERSE CHUCK TAYLOR OLD STAR, což je oproti minulému roku pokles o jedno místo dolů. Konkurenční stáj Nike si ale letos oproti minulým výsledkům kapku polepšila, když se do první desítky nejsledovanějších sneakersek dostaly hned tři modely (NIKE AIR MAX 90, AIR JORDAN 1 a NIKE AIR HUARACHE).

Soutěž o iPhone 15, AirPods 3 a další ceny s HypoSpace.cz

Soutěž Časově omezeno
4,89 %
Vyhrajte iPhone 15 a další ceny
       
Sjednejte si online hypotéku od HypoSpace.cz s úrokem od 4,89 % a zařaďte se tak do soutěže o iPhone 15, Apple AirPods 3 a další ceny.
Chci soutěžit
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ