Reebok a Adidas prolomili hranice nemožného a vytvořili unikátní Instapump Fury Boost!

Sdílejte článek:

Přestože patří Reebok a Adidas pod stejnou zaštiťující značku, nikdy tento fakt nezmiňovali natolik, abychom tomu věnovali sebemenší pozornost. Dnešním dnem se ale vše změnilo! Poprvé jsme svědkem překročení vlastního stínu obou značek a vytvoření něčeho absolutně unikátního – INSTAPUMP FURY BOOST!

Jaké jsou naše první dojmy?

Jen těžko bychom zakrývali nadšení, které se nám s náhledem na nové tenisky dere z očí. Tyhle sneakersky představují exkluzivitu, komfort a kvalitu, která je dotažená do posledního detailu. To, co nás ale na teniskách těší nejvíce, je uvedení hned tří nových colorway. Vybírat můžete z univerzální „BLACK & WHITE“ varianty, bláznivěji laděné „OG MEETS OG“ nebo vlajkové „PROTOTYPE“, která se jako první objevila na asijském AtmosConu 5.10.2019 v omezeném množstvím 50 kusů!

Neklesejte však na mysli, protože oficiální vydání tenisek vychází na 15.11 („PROTOTYPE“ a „OG MEETS OG“) a 6.12 („BLACK & WHITE), což nabízí ještě dostatek času k tomu, abyste opět začali věřit na Ježíška a napsali tyhle luxusní botky na svůj seznam přání!

Datum uvedení na trh: 6.12.2019
Cena: zatím neuvedeno

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

ADIDAS STAN SMITH GORE TEX

Milujete tenisky natolik, že byste je dokázali nosit napříč všem čtyřem ročním obdobím? Máme pro vás dobrou zprávu. Sneakersky ADIDAS SMITH, které byly původně vytvořeny v roce 1971 pro tenisovou hvězdu Stana Smitha, jsou vyzbrojeny speciální GORE TEX technologií s nepromokavým účinkem, takže si v nových botkách budete moci chodit minimálně do začátku zimy!

Datum uvedení na trh: 5.10.2019
Cena: $120

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

NIKE AIR MAX 95 PSYCHIC BLUE CHROME YELLOW

Představujeme sneakersky pro všechny lidi, kteří se odmítají smířit s tím, že je léto u konce. Nové tenisky NIKE AIR MAX 95 musí jednoduše zvednout ze židle i toho největšího mrzouta bez smyslu pro humor. Nekonečný vír barev a použitých materiálů s ikonickým odznakem srdce a slunce na svršku tenisek roztáčí kolotoč pozitivních emocí, kterým se prostě nedá ubránit.

Cena: $180

KTERÉ MODELY MŮŽEŠ MÍT HNED?

PUMA THUNDER FASHION 2.0

THUNDER FASHION 2.0 nás vrací do skvělých 90. let, které byly pro tyhle tenisky klíčové. Spolupráce s Alexanderem McQueenem, proslulým britským návrhářem, přinesla ze strany fanoušků obrovské nadšení, a tak bylo jen otázkou času, kdy se sneakersky na trhu opět objeví.

Vrchní strana je vyrobena z lehké textilie v kombinaci s kvalitní kůží a pěna IMEVA dodává teniskám pohodlí i při celodenním nošení.

Cena: 3 190 Kč

Koupit Puma Thunder Fashion 2.0

ADIDAS LXCON 94

Tenisky ADIDAS LXCON 94 se poprvé těšily zvýšené pozornosti v době, kdy se je rozhodl začít nosit populární herec Jonah Hill (22 Jump Street). Prodejní vlna, která se s LXCON roztrhla, byla obrovská. Dnes se sneakersky vrací oprášit starou dobrou klasiku se současnými trendy. Milý detail je i sofistikovaně zakomponované logo tří pruhů přímo do těla tenisky, které nebije do očí na sto kilometrů daleko.

Cena: 3 690 Kč

Koupit ADIDAS LXCON 94

NIKE W JOYRIDE OPTIK

Lehké, pohodlné, a tak trochu ujeté – přesně tak na nás působí tenisky NIKE W JOYRIDE OPTIK. Tyhle dámské krásky disponují moderní technologií tlumení nárazu (pomocí kuliček viditelných na zadní straně boty), takže se v nich jejich nositelka může vrhnout do jakéhokoliv dobrodružství, aniž by přišla o sebemenší kousek svého nároku na pohodlí.

Barevné prvky, které provázejí model NIKE W JOYRIDE OPTIK je hravým zpestřením, které dotváří celkový atraktivní vzhled tenisek.

Cena: 4 590 Kč

Koupit NIKE W JOYRIDE OPTIK

 

Nejoblíbenější značky

 

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světoznámých značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:

Okomentovat článek