Návrat ikonických DQM X Nike Air Max 90 „Bacon“ je oficiálně potvrzen!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Kultovní sneakersky Nike Air Max 90 „Bacon“ na sebe v roce 2004 upoutaly velkou pozornost. Není proto divu, že se o jejich návratu mnohokrát diskutovalo, ale až nyní můžeme s čistým svědomím napsat, že se ikonické tenisky opravdu vrátí na pulty obchodů!

Nike Air Max 90 „Bacon“ navrhl uznávaný bývalý dominikánský basketbalista David Ortiz. Ten v rámci své smlouvy se značkou Nike kývl na příležitost vytvořit pro Air Max 90 novou colorway. Jeho původní myšlenky přistály na kombinaci Sail/Sheen/Straw/Medium Brown, velkým otazníkem však stále zůstával název. Dvě noci před deadlinem pracoval Ortiz opět do noci, a protože jej postihl neuvěřitelný hlad, navštívil lokální podnik, kde si objednal slaninu, vejce a sýr. Jakmile mu jídlo přistálo před nosem, Ortiz dospěl k závěru, že slanina je to, co dá jeho designu správně našlápnuté jméno – Nike Air Max 90 „Bacon“ byly na světě.

  • Datum releasu: 26. 3. 2021
  • Cena: $140

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

CLOT X NIKE AIR MAX 1 KISS OF DEATH 2021

Exkluzivní spolupráce mezi CLOT a Nike přinesla sneakersky, které zažívají svůj comeback po patnácti letech. Model CLOT x Nike Air Max 1 „Kiss of Death“ vzdává hold čínským kořenům a je inspirován životní energii (Chi), která protéká lidským tělem a spojuje ji s vesmírem.

Retro model CLOT x Nike Air Max 1 „Kiss of Death“ 2021 vychází z barevného schématu Net/Deep Red-Orange Baze a přináší zajímavou kombinaci semišových svršků, hadího vzoru a pštrosí kůže na patě. Krásný detail najdete i na vložkách sneakersek, kde jsou zobrazeny akupunkturní body, které přímo souvisí s energií Chi.

Verze pro rok 2021 však disponuje i několika změnami – například perforovanou špičkou, reflexní patkou a novou grafikou stélky.

  • Datum releasu: 27. 3. 2021
  • Cena: $150

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

ADIDAS YEEZY BOOST 350 V2 ASH PEARL

Milovníci Adidas Yeezy mohou být i tento týden nadšení, protože nové Adidas Yeezy Boost 350 V2 Ash Pearl přistály na pulty obchodů 20. 3. 2021.

Sportovní svršek je tvořen neutrálními tóny, které obsahují krémovou, opálenou i modrou, a volně přecházejí přes bílý svršek z Primeknitu. Model má jako obvykle výrazný boční pruh, zatímco světle hnědé krajky a polopropustná rýhovaná podešve obsahuje odpružení Boost.

  • Cena: $220

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

NIKE AIR STRUCTURE

Patříte mezi skalní fanoušky značky Nike? Pak vás bude jistě zajímat, že silueta Nike Air Structure letos slavní své třicátiny.

Pohodlné sneakersky u modely Structure jsou skvělým důkazem toho, že retro může být trendy i v roce 2021. Sice nejsou tak známé a úspěšné jako vlajková silueta v podobě Air Max, i tak by jim měli věnovat pozornost všichni ti, kteří patří mezi opravdové fandy tenisek. Tahle kultovní klasika měla totiž v devadesátkách své nepostradatelné místo!

  • Cena: 3 299 Kč

REEBOK X BBC ICE CREAM INSTAPUMP FURY BOOST

Znáte tenisky inspirované botou na lyže? Ne? Tak se seznamte s Reebok x BBC Cream Instapump Fury!

Tyhle sneakersky vznikly v divokých devadesátých létech, ale ostudu s nimi rozhodně neuděláte ani v roce 2021. Se svým osobitým designem přitahují pozornost a to nejlepší na nich je, že je můžete dostat v nepřeberném množství colorways!

  • Cena: 4 699 Kč

ADIDAS YEEZY BOOST 380 COVELLITE

A na závěr něco pro milovníky Adidas Yeezy! O modelu 380 Covellite jsme se zmiňovali už v minulém přehledu, ale nyní máme tu čest je přivítat i na českém trhu.

Adidas Yeezy patří rozhodně k nejvyhledávanějším modelům na světě. Za jejich designem stojí uznávaný umělec Kanya West, který do každé siluety vložil svou nápaditost a perfektní technologické vybavení.

Adidas Yeezy 380 Covellite přichází s mramorovaným tmavomodrým, šedým a černým svrškem z Primeknitu, gumovou mezipodešví Boost a černými tkaničkami, které perfektně sedí k tlumenému designu.

  • Cena: 6 049 Kč

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ