Nové Adidas Yeezy Boost 350 v2 „Ash Stone“ vyjdou už na konci měsíce!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

O sneakerskách Yeezy Boost 350 v2 jsme měli možnost slyšet poprvé už v říjnu loňského roku. Ale až teprve nyní můžeme s klidným svědomím potvrdit jejich oficiální release.

Z ilustračních obrázků je nám už teď jasné, že jsou Yeezy Boost 350v2 ve srovnání s jinými modely jiné. Může za to primárně zvolené barevné schéma, které je ve svrchní části zásadně rozděleno do tří barevných pruhů. Střední tón se vyznačuje opravdu výrazným růžovým odstínem, který je nahoře a dole orámovaný neutrální šedivou barvou. 

Menší změnu přináší i spodní část tenisky, která je příjemně kontrastní a skvěle doplňuje styl celé boty.

A teď už nyní to, na co všichni čekáte. Sneakersky Yeezy Boost 350 v2 „Ash Stone“ se objeví v Evropě, Rusku, Ukrajině a v tichomořské oblasti Asie!

  • Datum releasu: 27. 2. 2021
  • Cena: $220

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

NIKE KYRIE 7 „CHINESE NEW YEAR“

O teniskách, které oslavují Čínský nový rok, jsme se již zmiňovali v jednom z našich přehledů. I přesto jsme si však nemohli nechat ujít příležitost k představení nových Kyrie 7 „Chinese New Year“.

Speciálně navržený design inspirovaný čínským uzlem (symbolem prosperity, jednoty a sounáležitosti) nese barvy zlata, nefritu a růže. Krásná colorway jde navíc ruku v ruce s futuristicky laděným designem, který se na barevné schéma perfektně hodí a vytváří tak opravdu povedený kousek.

  • Datum releasu: 25. 2. 2021
  • Cena: $140

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

Nike WMNS Air Max Verona Sail Ghost Green

A teď tady máme něco zbrusu nového! Podívejte se na vzhled nejnovějšího člena rodiny Air Max – Air Max Verona „Sail Ghost Green“!

Tyhle sneakersky s koženou konstrukcí Sail přinášejí svěží vítr, který je zdůrazněn stínovanými přechody a barevnými cákanci na podrážce bot.

Celkově působí tenisky opravdu luxusním dojmem, který doslova volá po jaru! Kvalitní zpracování však naznačuje, že s nimi pochodíte i ve chvíli, kdy se slunce ztratí z oblohy a začne pořádný dešťový maraton.

  • Cena: $130

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

PUMA HEDRA MINIMAL WN S NIMBUS

Dnešní plejádu sneakerskového přehledu z Footshopu začneme hezky zlehka. Máme tady totiž něco pro každého, kdo miluje neutrální barvy a mnohem víc než na extravaganci si potrpí na klasiku.

Přesně takové jsou i nové Puma Hedra Minimal WN S Nimbus. A jak název napovídá, jedná o opravdu minimalistický kousek. Tenisky mají příjemný béžovo-šedý vzhled, který je doplněn olivově zelenou barvou, která k celkovému schématu moc pěkně sedí.

Nositele Puma Hendra Minimal WN S Nimbus také potěší zvýšená podrážka, která dodává teniskám komfortní nošení a to i během celodenního lítání po městě!

  • Cena: 2 899 Kč

ADIDAS X IVY PARK FORUM MID ALUMINA CREAM

Když je řeč o legendárních modelech, sneakersky Forum patří jednoznačně k těm, na které zarytí fanoušci Adidas rádi vzpomínají. V 80. letech způsobily revoluci basketbalovému parketu a stejnou energii dnes přinášejí do ulic.

Verze z kolekce Adidas x IVY PARK nám připomíná staré dobré retro, které je zde cítit převážně v detailech a tvaru písmene X. Jo, a pro ty, co nevědí, kdo za těmito sneakerskami stojí – za jejich design nemůže nikdo jiný, než slavná americká zpěvačka Beyoncé.

  • Cena: 3 899 Kč

NIKE X UNDERCOVER OVERBREAK

A na závěr sneakersky určené všem, co se nebojí experimentovat. Nové Nike x Undercover Overbreak přináší bezkonkurenční pohodlí, které se skrývá za hypermoderní vychytávkou OverReact. Svršek na bázi textilu je podpořen syntetickými semišovými prvky a vyšívanou grafikou s prvky značky Undercover.

Lávový vzhled spodní části pak přináší šokující kontrast, který je však natolik strhující, že z něj jen těžko spustíte oči.

  • Cena: 4 249 Kč

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ