Adidas představuje novinku v podobě The Bad Bunny x Adidas!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Sedmnáctý březen se ponese v duchu vůbec první spolupráce mezi Bad Banny a Adidas!

Benito Antonio Martínez Ocasio, známý také pod svým uměleckým jménem Bad Bunny, je portorický rapper, zpěvák a skladatel. Jeho hudba často kombinuje prvky latino rapu a reggaetonu. Zároveň se však nebojí do své muziky včlenit žánry jako rock, soul nebo bachata.

Už z výše uvedeného představení je jasné, že nová spolupráce přinese celou řadu zajímavých změn, které tento nenapodobitelný umělec zanese do svých sneakersek.

Jako první se nám představí Bad Bunny x Adidas Forum Buckle Low, které krásným způsobem přestavují talentovaného umělce. Colorway s názvem „The First Café“ čerpá inspiraci ze šálku kávy a zároveň si velice pěkným způsobem hraje s detaily celé siluety. Co do materiálu se můžete těšit na prémiovou kůži, a kromě tkaničkového zavazování i podporu v podobě suchého zipu. Velkou novinkou je odnímatelný druhý jazyk a skrytý text YO VISTO ASI, který najdete podél suchého zipu.

  • Datum releasu: 17. 3. 2021
  • Cena: $160

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

ADIDAS YEEZY BOOST 380 COVELLITE

Adidas Yeezy Boost 380 Covellite přichází s kombinací kamuflážového printu na svršku Primeknitu, který je pohodlně umístěn na průsvitné mezipodešvi Gum Boost s celogumovou podrážkou.

Těšit se u těchto sneakersek můžete opět na extrémní lehkost a pohodlí, které je završeno skvělým zavazovacím systémem a maximální prodyšností.

  • Datum releasu: 12. 3. 2021
  • Cena: $125

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

BLACK FIVES X PUMA FUTURE RIDER

Spolupráce mezi značkou Puma a nadací Black Fives Foundation (neziskovou organizací, která si dala za cíl zkoumat, uchovávat, učit a ctít historii afrických Američanů) přináší velice hezky upravené sneakersky Black Fives x Puma Future Rider.

Tenisky disponují autentickými logy, odvážnými barvami a sloganem nadace Black Fives Foundations v mezipodešvi „Make History Now“. Sneakersky se však kromě hezkého poselství mohou pochlubit i mezipodešví IMEVA s ultra polstrovanou pěnou Rider Foam, podešví PUMA Federbein, která skvěle absorbuje nárazy a PUMA Formstrip s nápaditým geometrickým vzorem a 3D aplikací na bocích sneakersek.

  • Cena: $90

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

VEJA V-10 SUEDE

Na začátku našeho závěrečného doporučení začneme s něčím lehkým, co doslova volá jarními tóny. Ano, řeč je o nových VEJA V-10 SUEDE, které jsou jednoduše neodolatelné!

Pro nás je však absolutně nejvíc neodolatelné, že VEJA používá organickou bavlnu na tkaniny a tkaničky, amazonský kaučuk na podrážky a recyklované plastové lahve k vytvoření dokonalého vzhledu finálních sneakersek!

Pokud tedy patříš mezi lidi, kterým záleží, co na sobě nosí, rozhodně bys neměl/a minout nové VEJA V-10 SUEDE!

  • Cena: 3 259 Kč

KARHU FUSION 2.0

Patříš mezi staromilce, co si potrpí na kvalitě? Mrkni se na nové Karhu Fusion 2.0, které jsou vylepšeným modelem tenisek Fusion z roku 1996!

Aby se nové tenisky dostaly opět do formy a bylo možné je postavit mezi velké značky jako Nike nebo Adidas, povolali původního designéra a doplnili obuv o nejnovější technologie! Výsledkem jsou parádní sneakersky, které si zamilujete na svých toulkách do přírody, ale hanbu si s nimi rozhodně netrhnete ani ve městě!

  • Cena: 3 659 Kč

ADIDAS ULTRABOOST 5.0 DNA

A nakonec něco pro běžecké nadšence! Sneakersky Adidas Ultraboost se na trhu poprvé objevily v roce 2015. Velmi rychle se však z oválů a tratí dostaly do ulic na nohy běžných uživatelů – ten komfort byl zkrátka natolik přelomový, že byla škoda je každodenně nevyužívat.

Nové Adidas Ultraboost 5.0 DNA představují pohodlí, rychlost a perfektní odpružení. Aktivní pěna boost™, která je tvořena tisícem energetických kapslí, ukládá a uvolňuje nekonečnou energii při každém kontaktu se zemí. Tenisky jsou také vybaveny bezešvým svrškem, který je z pružného materiálu Primeknit a technologií TORSION® SYSTEM pro zpevnění střední části boty.

  • Cena: 4 099 Kč

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ