Nákupní zážitek na Temu: Co jsme si objednali a jak jsme byli spokojeni?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (7 votes)

Temu je jedna z největších online obchodních platforem na světě, která nabízí širokou škálu produktů od elektroniky, oblečení, domácích potřeb až po kosmetiku a hračky. Temu je známá svou nízkou cenou, rychlou dopravou a spolehlivostí. V tomto článku se podíváme na konkrétní případ, kdy jsme si objednali několik věcí z Temu a jaký byl náš nákupní zážitek.

Co jsme si objednali?

Na Temu jsme si objednali celkem pět položek:

Celková cena za tyto položky byla 1 134 Kč. Poštovné bylo zdarma, protože jsme si vybrali možnost standardní dopravy.

Jak dlouho zboží šlo do ČR?

Objednali jsme si zboží 9. září 2023 a dostali jsme potvrzení o odeslání 11. září 2023. Zboží bylo odesláno z různých skladů v Číně a bylo sledovatelné pomocí čísel zásilek. Podle informací na webu Temu byla odhadovaná doba doručení mezi 15. a 25. zářím 2023.

Zboží nám dorazilo 23. září 2023, tedy v rámci stanovené lhůty. Byli jsme spokojeni s rychlostí dopravy, která trvala pouze 12 dní od odeslání.

V jakém přišlo stavu? Dorazilo všechno? Bylo něco poničené?

Zboží nám přišlo v dobrém stavu, bez poškození nebo vad. Všechno bylo dobře zabalené a chráněné před nárazy nebo vlhkostí. Dorazilo všechno, co jsme si objednali, bez chybějících nebo špatných položek.

Zkontrolovali jsme funkčnost a kvalitu všech produktů a byli jsme spokojeni s jejich výkonem a designem. Bezdrátová nabíječka dobře nabíjela náš iPhone 12, sluchátka Bluetooth měla čistý zvuk a pohodlné ušní nástavce, nafukovací bazén byl snadno nafouknutelný a dostatečně prostorný pro naše děti, dětské puzzle měly krásné barvy a motivy princezen a žehlička na vlasy dobře žehlila a nezpůsobovala poškození vlasů.

Jak bychom to ohodnotili a objednali bychom tam znovu?

Celkově jsme byli velmi spokojeni s naším nákupem na Temu. Zboží bylo levné, kvalitní, rychle dodané a bez problémů. Myslíme si, že Temu je skvělá online obchodní platforma, která nabízí širokou škálu produktů za výhodné ceny. Určitě bychom tam objednali znovu a doporučili bychom to i našim přátelům a rodině.

Temu je tedy nákupní zážitek, který stojí za to vyzkoušet. Pokud hledáte něco nového, zajímavého nebo užitečného, podívejte se na jejich nabídku a nechte se překvapit. Temu vám zpříjemní váš den a uspokojí vaše potřeby.

Další tipy na nejlevnější nákupy:

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ