Black Friday na Temu.com: Slevy až 90 % na tisíce výrobků

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Black Friday je tradiční den slev, který se koná každý rok v poslední pátek v listopadu. V roce 2023 to bude 24. listopadu. Na tento den se připravuje i internetový obchod Temu.com, který nabízí široký sortiment zboží z různých kategorií, jako jsou oblečení, kosmetika, domácí potřeby, šperky a další. Na Temu.com si můžete vybrat z milionů výrobků od stovek značek a prodejců z celého světa.

Temu.com je známý svou výhodnou cenovou politikou, která zahrnuje bezplatnou dopravu pro nové uživatele, vrácení zdarma do 90 dnů, úpravu cen do 30 dnů a ochranu nákupu. Na Black Friday se tyto výhody ještě zvýší, protože Temu.com nabídne slevy až 90 % na vybrané výrobky. Navíc budou probíhat speciální bleskové akce, které budou omezené časově i množstvě, a budou zahrnovat i dopravu zdarma.

Pokud chcete nakupovat na Temu.com na Black Friday, doporučujeme vám následující tipy:

  • Přihlaste se do svého účtu na Temu.com nebo si vytvořte nový, pokud ještě nemáte. Tím získáte přístup k exkluzivním nabídkám a slevovým kódům, které budou zasílány na váš e-mail.
  • Prohlédněte si katalog zboží na Temu.com a přidejte si do oblíbených ty výrobky, které vás zajímají. Tím si usnadníte hledání a objednávání v den Black Friday.
  • Sledujte časovač na hlavní stránce Temu.com, který odpočítává do začátku Black Friday. Buďte připraveni nakupovat hned, jak se spustí akce, protože některé výrobky mohou být rychle vyprodané.
  • Porovnávejte ceny a hodnocení výrobků na Temu.com s jinými internetovými obchody. Uvidíte, že na Temu.com najdete nejlepší nabídky a kvalitu.
  • Využijte možnosti platit bezpečně pomocí kreditní karty, PayPalu nebo dalších metod. Temu.com chrání vaše osobní údaje a platební informace pomocí šifrování a certifikátů.

Jaké Black Friday nabídky nás zaujaly?

Nakupovat na Temu.com na Black Friday je skvělá příležitost ušetřit peníze a získat vysněné výrobky za zlomek původní ceny. Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy, prozkoumejte své zájmy a objevte nové možnosti na Temu.com. Pospěšte si, protože Black Friday na Temu.com trvá jen 24 hodin!

Slevové kupóny

Níže najdete TOP slevové kupóny, které můžete využít pro nákup vánočních dárků. Pokud chcete vidět další, klikněte na Zobrazit více slevových kupónů.

NOTINO.CZ

Časově omezeno Slevový kupón
-15%
Slevový kód - 15% SLEVA NA NOTINO.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 15% na VŠE! Udělejte si hezké Vánoce.
Zobrazit kód
Sleva Výprodej
-75%
Týdenní akce na dekorativní kosmetiku na NOTINO.cz
Každý týden pro vás vybírají zajímavé dekorativní kosmetické produkty za velmi atraktivní ceny se slevou až 75 %.
Zobrazit slevu

FOOTSHOP.CZ

Pouze u nás Slevový kupón
-7%
Slevový kód - 7% SLEVA NA FOOTSHOP.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 7% slevu na všechny nezlevněné produkty na Footshop.cz. Nejvýhodněji ve Footshop aplikaci.
Zobrazit kód

QUEENS.CZ

Exluzivně Slevový kupón
-10%
Slevový kód - 10% SLEVA NA QUEENS.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 10% slevu na všechny nezlevněné produkty na Queens.cz.
Zobrazit kód

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SNEAKERS

TOP ♡ BRANDS

TOP ♡ SHOPS

Koukněte na naše recenze e-shopů a vyberte si ten nejlepší.

TOP ♡ KATEGORIE

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ