Black Friday na Temu.com: Slevy až 90 % na tisíce výrobků

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Black Friday je tradiční den slev, který se koná každý rok v poslední pátek v listopadu. V roce 2023 to bude 24. listopadu. Na tento den se připravuje i internetový obchod Temu.com, který nabízí široký sortiment zboží z různých kategorií, jako jsou oblečení, kosmetika, domácí potřeby, šperky a další. Na Temu.com si můžete vybrat z milionů výrobků od stovek značek a prodejců z celého světa.

Temu.com je známý svou výhodnou cenovou politikou, která zahrnuje bezplatnou dopravu pro nové uživatele, vrácení zdarma do 90 dnů, úpravu cen do 30 dnů a ochranu nákupu. Na Black Friday se tyto výhody ještě zvýší, protože Temu.com nabídne slevy až 90 % na vybrané výrobky. Navíc budou probíhat speciální bleskové akce, které budou omezené časově i množstvě, a budou zahrnovat i dopravu zdarma.

Pokud chcete nakupovat na Temu.com na Black Friday, doporučujeme vám následující tipy:

  • Přihlaste se do svého účtu na Temu.com nebo si vytvořte nový, pokud ještě nemáte. Tím získáte přístup k exkluzivním nabídkám a slevovým kódům, které budou zasílány na váš e-mail.
  • Prohlédněte si katalog zboží na Temu.com a přidejte si do oblíbených ty výrobky, které vás zajímají. Tím si usnadníte hledání a objednávání v den Black Friday.
  • Sledujte časovač na hlavní stránce Temu.com, který odpočítává do začátku Black Friday. Buďte připraveni nakupovat hned, jak se spustí akce, protože některé výrobky mohou být rychle vyprodané.
  • Porovnávejte ceny a hodnocení výrobků na Temu.com s jinými internetovými obchody. Uvidíte, že na Temu.com najdete nejlepší nabídky a kvalitu.
  • Využijte možnosti platit bezpečně pomocí kreditní karty, PayPalu nebo dalších metod. Temu.com chrání vaše osobní údaje a platební informace pomocí šifrování a certifikátů.

Jaké Black Friday nabídky nás zaujaly?

Nakupovat na Temu.com na Black Friday je skvělá příležitost ušetřit peníze a získat vysněné výrobky za zlomek původní ceny. Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy, prozkoumejte své zájmy a objevte nové možnosti na Temu.com. Pospěšte si, protože Black Friday na Temu.com trvá jen 24 hodin!

Soutěž o iPhone 15, AirPods 3 a další ceny s HypoSpace.cz

Soutěž Časově omezeno
4,89 %
Vyhrajte iPhone 15 a další ceny
       
Sjednejte si online hypotéku od HypoSpace.cz s úrokem od 4,89 % a zařaďte se tak do soutěže o iPhone 15, Apple AirPods 3 a další ceny.
Chci soutěžit
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ