Jak vrátit zboží na Sheinu: kompletní průvodce

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Shein je populární čínský e-shop, který nabízí široký výběr dámské, pánské a dětské módy, doplňků a potřeb pro domácnost. Mnoho zákazníků ocení nízké ceny, časté slevy a rychlé dodání.

Co ale dělat, když se zboží z Sheinu nelíbí, nesedí nebo je vadné? Jak probíhá vrácení zboží na Sheinu? Na tyto a další otázky se pokusíme odpovědět v tomto článku.

Podmínky vrácení zboží na Sheinu

Pokud chcete vrátit zboží na Sheinu, musíte splnit následující podmínky:

  • Musíte podat žádost o vrácení zboží do 30 dnů od doručení zásilky.
  • Musíte vrátit zboží v nepoškozeném stavu, v originálním balení a s visačkami.
  • Nemůžete vrátit spodní prádlo, plavky, body, šperky, dekorace, potřeby pro domácí mazlíčky, kosmetiku a některé doplňky.
  • Nemůžete vrátit zboží, které jste obdrželi zdarma jako dárek nebo v rámci akce.
  • Musíte uhradit náklady na dopravu zboží zpět do Sheinu.

Postup vrácení zboží na Sheinu

Pokud jste se rozhodli vrátit zboží na Sheinu, postupujte podle těchto kroků:

  1. Přihlaste se ke svému účtu na Sheinu a přejděte na Moje objednávky. Vyberte objednávku, kterou chcete vrátit, a klikněte na tlačítko Vrátit položku.
  2. Vyberte položky, které chcete vrátit, a uveďte důvod vrácení. Potvrďte svůj výběr a klikněte na tlačítko Odeslat.
  3. Zobrazí se vám adresa pro vrácení zboží a číslo objednávky. Zkopírujte si je a vytiskněte si vratný štítek, který najdete na webu Sheinu.
  4. Zabalte zboží do vhodné krabice a přilepte na ni vratný štítek. Odešlete zboží zpět do Sheinu pomocí dopravce dle vašeho výběru. Doporučujeme použít sledovatelnou službu a uchovat si doklad o odeslání.
  5. Po obdržení zboží vám Shein vrátí peníze do vaší Shein peněženky nebo na váš bankovní účet, podle toho, co jste si zvolili. Celý proces může trvat až 14 dní. O vrácení peněz vás Shein informuje e-mailem.

Časté dotazy o vrácení zboží na Sheinu

Jak dlouho trvá vrácení peněz na Sheinu?

Shein slibuje, že vrátí peníze do 5 dnů od obdržení zboží. Nicméně, celý proces může trvat až 14 dní, v závislosti na způsobu platby a dopravy.

Jak zjistit, zda Shein obdržel mé vrácené zboží?

Můžete sledovat stav vaší zásilky pomocí čísla sledování, které jste obdrželi od dopravce. Také můžete kontaktovat zákaznickou podporu Sheinu a zeptat se na stav vaší objednávky.

Co dělat, když Shein nevrátí peníze?

Pokud jste neobdrželi peníze do 14 dnů od odeslání zboží, obraťte se na zákaznickou podporu Sheinu a požádejte o vysvětlení. Mějte připravené číslo objednávky, číslo sledování a doklad o odeslání. Pokud se nedohodnete s Sheinem, můžete se obrátit na svou banku nebo platební službu a požádat o zrušení transakce.

Jak vrátit zboží z Sheinu zdarma?

Bohužel, Shein neumožňuje vrátit zboží zdarma. Musíte si zaplatit dopravu zboží zpět do Sheinu. Pokud si nechcete platit dopravu, můžete se pokusit prodat nebo vyměnit zboží s někým jiným.

Závěr

Vrácení zboží na Sheinu není složité, ale vyžaduje dodržení některých podmínek a zaplacení dopravy. Pokud chcete předejít problémům s vrácením, doporučujeme vám pečlivě si vybírat zboží, číst recenze a kontrolovat velikostní tabulky. Také si přečtěte obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů Sheinu, abyste věděli, co od něj můžete očekávat.

Doufáme, že vám tento článek pomohl zorientovat se v procesu vrácení zboží na Sheinu. Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte se nás zeptat v komentářích.

Dále by se vám mohlo líbit:

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ