Donovan Mitchell představuje D. O. N Issue #3

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

V současné době má basketbalová hvězda Donovan Mitchell hezky našlápnuto k titulu v NBA, než se ale jeho sen stane skutečností, má před sebou ještě dlouhou a tvrdou cestu. Tu si zpříjemňuje alespoň u navrhování nových Adidas D. O. N Issue #3 – sneakersek, které svým vzhledem mnohem víc připomínají model Issue #1, než Issue #2.

Ozdoba kotníku sice není v novém návrhu tak nízko, větší část modelu si však nese stejnou eleganci jako původní silueta Issue #1. Issue #3 se navíc vyznačují bohatou, ručně kreslenou, grafikou, která se objevuje napříč fialovým pozadím. Stejné detaily pak najdete i na bočních stranách mezipodešve. Pomyslnou třešničku na dortu pak tvoří polopropustná podešev, která svému nositeli dopřává maximální funkčnost v kombinaci s povedeným designem.

  • Datum releasu: 11. 6. 2021
  • Cena: $180

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

NIKE PG 5 PLAYSTATION 5

Patříte mezi konzolové hráče, kteří netrpělivě čekají na den, kdy jim domů přivezou předobjednanou konzoli PlayStation 5? Pak by vaše čekání mohly ukonejšit sneakersky, které byly navrženy ve spolupráce právě se SONY PlayStation!

Výsledkem jsou tenisky inspirované designem nové konzole – větší část bot je proto zakryta do bílé barvy, kterou doplňují černé detaily na jazyku, šněrování a v oblasti podšívky. Logo PlayStation pak můžete vidět na patě a jazyku bot!

  • Datum releasu: 17. 6. 2021
  • Cena: $120

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

SACAI X NIKE BLAZER LOW CLASSIS GREEN

Chitose Abe se v rámci spolupráce s Nike snaží navázat se siluetou spojení a přinést tím tak něco absolutně neočekávaného. V jejích návrzích najdete časem prověřenou stabilitu, která je v přímém kontrastu s vyzývavými detaily.

Spolupráce Sacai x Nike Blazer Low Classic Green přináší kožený svršek s odhalenými pěnovými vložkami, stejně jako dvojitý jazyk a šněrování, které je pro Sacai tolik typické. Neutrální základna v tomto případě působivě kontrastuje s výraznými akcenty, které vychází z originálních tenisek Blazer.

  • Cena: $120

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

PUMA WILD RIDER ROLLING

Sháníš pohodlné tenisky, s kterými proběhneš celé léto, aniž by tě jedinkrát bolely nohy? Tak to zpozorni, protože pro tebe máme Puma Wild Rider Rolling Ebony!

Puma Style Rider vychází z modelu Fast Rider, který se těšil oblibě v 80. letech. Od svého debuty však tenisky ušly dlouhou cestu –  vyzbrojily se moderními materiály a technologií, která ze starých tenisek udělala trendy záležitost!

Boty Puma Style Rider jsou výjimečné svým zpracováním – výrazné barvy tentokrát upozaďují velkou přednost Puma Style Rider, kterou je výkon. Ten zajišťují technické prvky, díky kterým jen stěží zapomeneš na to, že tyto tenisky, jako dělané pro pohyb v městských ulicích, vychází z původně běžeckého základu.

  • Cena: 2 599 Kč

ON RUNNING X BLACK ASPHALT

Najít boty, které vydrží i pořádně náročný trénink může být pekelně těžké, ale nové On Running Cloud x Black Asphalt to bez problémů zvládnou!

Funkční svršek boty s integrovanou síťovinou dopřeje dostatečné pohodlí a zároveň podrží nohu na svém místě, díky čemuž se jejich nositel může těšit na příjemně měkký dopad a pořádně dynamický odraz. Sneakersky On Running Cloud x Black Asphalt se maximálně přizpůsobí svému nositeli a vzít si je můžes na dráhu, do tělocvičny, ale i do technicky náročného terénu – ve všech případech ti totiž tenisky dodají potřebnou podporu.

  • Cena: 3 999 Kč

ADIDAS X PARLEY ULTRABOOST 21

Tenisky Adidas Ultraboost 21 jsou ideální jako boty na běhání, ovšem stejně jako u jiných modelů, bez problémů s nimi sestavíš outfit do městské džungle.

Říká se, že v jednoduchosti je krása, a v případě Adidas Ultraboost 21 to platí speciálně – jedná se totiž o sneakersky, které vznikly z plastových lahví vytažených z moře! Na vytvoření každého páru Adidas x Parley se spotřebuje více než deset lahví, což je definitivně mnohem lepší, než kdyby se staletí rozkládaly na dně oceánů!

  • Cena: 5 299 Kč

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ