PUMA představuje novou futuristickou botu inspirovanou technologiemi

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Praha (14. května 2021) – Globální sportovní značka PUMA přináší zcela novou botu s názvem
OP-1 PWRFrame, která ve svém inovativním a futuristickém designu propojuje streetstyle s technologiemi. Kolekce PWRFrame se bude každý měsíc rozrůstat o nové siluety, které zaručeně vzbudí pozornost každého sneakerheada.

Novinka OP-1 PWRFrame klade důraz na funkčnost a čistý design, který se inspiroval v architektonických strukturách. Výsledkem je jednoduchá ale zároveň výrazná silueta tenisky.

„Design zaměřený na funkčnost byl vytvořen pomocí propracovaných   konstrukčních technik a výrobních procesů,“ říká Danny Taylor, hlavní sportovní designér značky PUMA. „Komponent PWRFrame na patě tvoří unikátní vzhled a tvar boty, a přitom definuje její funkčnost a DNA.“

OP-1 PWRFrame si hraje s moderním a čistým designem. Svršek boty OP-1 PWRFrame s propracovanými technickými detaily kontrastuje s vyšíváním a tradičním vrstvením, které je typické pro streetwear. Zcela unikátní je pak neonový prvek PWRFrame na patě boty, který spojuje prstenec bodů na botě od střední části chodidla až po patu a nabízí tak optimální pohodlí při každém kroku. Neonová barva komponentu se prolíná celou kolekcí OP-1 PWRFrame a na unikátnost prvku tak upozorňuje.

Vstupte do světa tenisek budoucnosti inspirovaných technologiemi OP-1 PWRFrame. Model ve světlé variantě bude v České republice k dispozici během léta v prodejnách Footshop a na PUMA.com.

  • Doporučená maloobchodní cena: 3.499 Kč 

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ