Cestování v 1. třídě? Jedině s Air Jordan 1 „First Class Flight“!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Značka Jordan nás už několikrát v minulosti překvapila svými tradičně-netradičními místy inspirace a jak to tak vypadá, tentokrát nás zavedla rovnou do letištní haly!

Nová colorway „FIRST CLASS FLIGHT“ opravdu vtiskne do bot nádech přepravního zavazadla se vší parádou. Těšit se můžete na čárový kód na zadní straně, nálepku s jménem a hmotností a samozřejmě typicky bílo-žlutou kombinaci, která se táhne napříč celou siluetou.

Tenisky AIR JORDAN 1 „FIRST CLASS FLIFHT“ k nám přiletí na konci září a my si je rozhodně dáváme na náš seznam sledovaných sneakersek!

Cena: $160
Zahájení prodeje: 26.9.2019

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

ADIDAS ZX TORSION FOOTWEAR WHITE SOLAR RED

Miluješ chaos a nepořádek je tvé druhé jméno? Pak dávej pozor, protože nové ADIDAS ZX TORSION FOOTWEAR WHITE SOLAR RED skvěle vystihnou tvou přirozenou povahu. Sneakersky tvoří materiálový „mišmas“, který dává dohromady síťovinu, semiš, plast a gumu. Ano, tyhle boty mají úplně všechno a jejich nošení je opravdová zábava!

Cena: $140
Zahájení prodeje: 21.9.2019

CO TI PROKLOUZLO MEZI PRSTY?

AIR JORDAN 4 WMNS MUSHROOM

Skrývá se v tobě nebezpečný sběrač hub? Pak se nemáš za co stydět, protože AIR JORDAN 4 WMNS to cítí úplně stejně a jejich nová colorway „MUSHROOM“ tě o tom jednoznačně přesvědčí. Tenisky se opravdu nesou v podzimních, houbových, odstínech hnědé, béžové a smetanově bílé barvy a nosit je, je opravdová slast.

Cena: $190

KTERÉ KECKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

REEBOK CL LEATHER MU

Stará láska nerezaví a přesně toto úsloví platí i pro REEBOK CL LEATHER MU. Tyhle kecky dávají dohromady všechno, co máme rádi – kvalitu, jednoduchost a precizně odvedenou práci. Svým designem dávají navíc nositeli volnou ruku v nekonečném množství outfitů, které jdou s teniskami kombinovat a jejich nošení se tak pro vás stane opravdovou radostí.

Cena: 1 990 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-reebok“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

ADIDAS DEERUPT RUNNER W

Pokud ale patříte mezi zastánce zářivých barev, nesmíte přehlédnout nové ADIDAS DEERUPT RUNNER W. Tyhle sneakersky vyšly poprvé v roce 2018 a od svého uvedení si nesou mezi sneakersholiky zaslouženou oblibu.

Za jejich fanouškovské ovace nejspíš může i fakt, že vznikly jako inspirace modelu Adidas Marathon, což byla zároveň i poslední bota navržená zakladatelem značky Adolfem Dasslerem. Jak už původní název napovídá, boty byly původně navrženy za sportovními účely – díky tomu jsou lehké jako pírko a maximálně prodyšné. Dnes ale kromě vytrvalostního běhu poslouží každému milovníkovi pohodlí a značky Adidas.

Cena: 2 490 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-deerupt-vyber“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

KARHU FUSION 2.0

A v běžeckých teniskách zakončíme i náš poslední úlovek. KARHU FUSION 2.0 byly poprvé uvedeny na trh v roce 1996, kdy se staly vyhledávaným modelem řady sportovců. Dnes se tenisky vrací zpět a zažívají svůj comeback, za který nemůže nikdo jiný než původní designér KARHU FUSHION.

Nové kecky poctivě vycházejí z původní siluety a jsou navíc doplněny o nejnovější technologie, které zajišťují celodenní pohodlí, příjemnou prodyšnost a tkaničky, které se vám jen tak nerozvážou.

Cena: 3 490 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/flash-sale“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ