Awake NY: Jak se značka dostala na vrchol streetwearové scény?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Awake NY je značka streetwear oblečení, kterou založil Angelo Baque, bývalý brand director značky Supreme. Awake NY se vyznačuje svým jedinečným smyslem pro módu a výraznými grafickými prvky, které do značky vnáší Baqueova zkušenost a osobitost.

Zakladatel značky Awake NY

Angelo Baque, rodák z Queens, New York, stál u zrodu značky Awake NY. Předtím strávil deset let jako ředitel značky Supreme. Po úspěšné éře v Supreme založil Baque vlastní kreativní agenturu Baque Creative a oblečení Awake NY. Značka Awake NY je reflexí ducha New Yorku a je k dispozici v prodejnách, jako je Dover Street Market, Patta a Union Los Angeles. V roce 2021 Baque oznámil založení Angelo Baque Studios, kreativního podniku zaměřeného na Baqueovy samostatné projekty​.

Ekonomický výkon

Awake NY generuje roční tržby přibližně 1 milion dolarů. I přes tuto relativně skromnou částku se značka stala populární a vyhledávanou v rámci streetwearové kultury.

Proslulost a popularita

Awake NY se proslavila svým jedinečným stylem a grafikou, která odlišuje značku od ostatních. Značka je oblíbená díky svému smyslu pro módu a schopnosti vytvořit oblečení, které je sice inspirováno street stylem, ale zároveň působí luxusně. To ukazuje na Baqueovu schopnost kombinovat různé styly a kultury do jednoho unikátního výrazu​.

Awake NY je známá pro svůj sociálně uvědomělý přístup k módnímu průmyslu. Koupí jejich produktů podporujete sociální aktivity a uvědomění si sociálních otázek. Baque není ochoten uzavřít se před uměním, hudbou a dalšími formami kultury, což značce pomáhá rozšiřovat se a zároveň vzdělávat mladé lidi o sociálních problémech, které by je jinak mohly minout. Jejich kampaň „protect people, not borders“ vybrala 26 225 dolarů pro dvě charitativní organizace, které bojují za rovnost a lepší zacházení se všemi migranty přes americko-mexickou hranici​

Závěr

Awake NY je příkladem toho, jak může být streetwear oblečení originální, kreativní a přitom nadčasové. Angelo Baque svými zkušenostmi a talentem dovedl značku k úspěchu a popularitě, která nadále roste. Unikátní styl a grafika značky přitahují fanoušky po celém světě a ukazují, že streetwear je nejen o módě, ale také o vyjadřování individuality a kreativity.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ