Awake NY – profil značky

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Awake NY je přední značka streetwearu založená Angelou Baquem, bývalým kreativním ředitelem Supreme. Značka, která od svého vzniku v roce 2012 odráží ducha New Yorku, se proslavila svým jedinečným designem a silným sociálním a politickým poselstvím.

Baque, rodák z Queens, vytvořil Awake NY s cílem odrážet kulturní a rasovou diverzitu svého domovského města. Produkty značky, které zahrnují oblečení a doplňky, jsou známé svými silnými grafickými prvky a odkazy na kulturu a sociální problémy. Baque se nebojí spojit umění, hudbu a další formy kultury s módními trendy, což dává značce jedinečný charakter a širokou popularitu.

Awake NY také spolupracuje s řadou jiných značek a organizací, od módních domů jako Carhartt až po charitativní organizace, které bojují za rovnost a lepší zacházení s migranty. Tato spolupráce umožňuje značce rozšířit svůj dosah a zároveň podporovat důležité sociální a politické otázky.

Kromě toho Baque v roce 2017 založil Baque Creative, kreativní agenturu, která blízko spolupracuje s Awake NY a značkami jako Nike SW a Converse. Baque Creative umožňuje Baque a jeho týmu budovat platformu, kde mohou jeho dlouholetí umělecké spolupracovníci tvořit a vydávat umění, a zároveň poskytuje prostor pro mladé pracovníky, aby se mohli vzdělávat a nacházet inspiraci.

Awake NY je značka, která je hrdá na své kořeny a věrná svému poslání: používat módu jako prostředek pro sdílení důležitých zpráv a pro podporu různorodosti a sociální spravedlnosti. S výjimečným talentem a vizí Angela Baque na čele se značka Awake NY stala jedním z nejdůležitějších jmen v světě streetwearu.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA: