10 nejlepších mobilních her, které byste měli hrát v roce 2023

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

V roce 2023 jsou mobilní hry stále populárnější a nabízí širokou škálu žánrů a možností pro hráče. Na trhu se objevují stále nové a zajímavé tituly, které zaujmou hráče po celém světě. V tomto článku vám představíme nejlepší mobilní hry, které byste si měli zahrát v roce 2023, a zároveň se podíváme na nejočekávanější mobilní hry, které nás čekají.

Rise of Cultures

Tato strategická hra vás zavede do historických období, kde budete stavět a rozvíjet svou civilizaci. Díky svým bohatým možnostem, krásné grafice a neustálým aktualizacím je Rise of Cultures jednou z nejlepších strategických her pro mobilní zařízení.

Project Makeover

Máte rádi módu, design interiérů a přeměny? Project Makeover je hra, která vám to všechno nabídne. Vaším úkolem je pomáhat klientům s jejich přeměnou, řešit různé úkoly a postupně odemykat nové možnosti a odměny. Jedná se o zábavnou a návykovou hru pro všechny věkové kategorie.

Genshin Impact

Pokud jste fanouškem akčních RPG her, pak byste si rozhodně neměli nechat ujít Genshin Impact. S rozlehlým otevřeným světem, poutavým příběhem a skvělou grafikou je tato hra jednou z nejlepších ve svém žánru.

League of Legends: Wild Rift

Wild Rift je mobilní adaptací populární počítačové hry League of Legends. Tato hra nabízí rychlejší a přizpůsobené zážitky z boje 5v5 na mobilních zařízeních. Jestliže jste fanouškem LoL, pak rozhodně stojí za to Wild Rift vyzkoušet.

Pokémon Unite

Pokémon Unite je nová MOBA hra založená na oblíbeném světě Pokémonů. V této hře si hráči mohou vybrat svého oblíbeného pokémona a bojovat proti ostatním hráčům v týmových soubojích. Hra je dostupná zdarma a nabízí hodiny zábavy pro hráče všech věkových kategorií.

Diablo Immortal

Diablo Immortal je mobilní adaptace populární série Diablo od společnosti Blizzard Entertainment. Tato akční RPG hra nabídne nový příběh, který se odehrává mezi událostmi Diablo II a Diablo III. Hráči se mohou těšit na známou atmosféru, zážitek z bojů a nové herní prvky, které jsou speciálně navrženy pro mobilní platformy.

Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile je mobilní verze populární Battle Royale hry Apex Legends. Tato hra se zaměřuje na rychlý a akční zážitek s promyšleným herním designem, který je přizpůsoben pro mobilní zařízení. Hráči se mohou těšit na náročné souboje, detailní svět a spoustu postav s unikátními schopnostmi.

The Witcher: Monster Slayer

The Witcher: Monster Slayer je založen na světě zaklínače a jedná se o AR (rozšířená realita) mobilní hru. Ve hře budete plnit úkoly, bojovat proti nestvůrám a sledovat poutavé příběhy, které rozšiřují svět zaklínače. Hra využívá technologii rozšířené reality, takže budete moci objevovat svět zaklínače přímo ve svém okolí.

Final Fantasy VII: Ever Crisis

Final Fantasy VII: Ever Crisis je chystaná mobilní hra, která slibuje přinést klasický zážitek z oblíbeného titulu Final Fantasy VII. Hra nabídne známý příběh, postavy a herní systém, ale s novou grafikou a optimalizací pro mobilní zařízení. Tato hra určitě potěší fanoušky série i nové hráče, kteří si chtějí vyzkoušet tento legendární titul.

Harry Potter: Magic Awakened

Harry Potter: Magic Awakened je nová mobilní hra, která vás zavede do světa čar a kouzel. Hráči budou moci navštívit Bradavice, vytvářet vlastní postavy, učit se kouzla a účastnit se dobrodružství v tomto magickém světě. Hra kombinuje prvky RPG, karetní hry a interaktivního příběhu, takže hráči se mohou těšit na unikátní zážitek, který se liší od běžných mobilních her.

V roce 2023 nás tedy čeká spousta nových a zajímavých mobilních her. Od klasických RPG a akčních her až po nové využití technologií rozšířené reality. Určitě si každý hráč najde svůj oblíbený žánr a bude mít spoustu zábavy s novými i stávajícími hrami na mobilní zařízení.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ