Olivová revoluce: Travis Scott spolupracuje s Air Jordan na exkluzivním modelu tenisek

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Známý rapper Travis Scott spolupracuje s Air Jordan na novém modelu obuvi Air Jordan 1 Low OG. Sneaker nadchne fanoušky olivovou barvou, která je neobvyklá a zajímavá. Model s kódem DZ4137-106 se na trhu objeví v brzy, takže se máme na co těšit.

První náznaky této spolupráce byly zaznamenány už na začátku roku 2023, kdy se Travis Scott objevil veřejně s tímto párem bot. Nyní je potvrzeno, že model bude k dispozici i pro veřejnost. Air Jordan 1 Low OG Olive se stane součástí širší kolekce, která bude postupně uvedena na trh.

Model vyniká svým olivovým zbarvením, které je doplněno černými a bílými detaily. Na pravé botě je kapsička se zipem, která je typická pro modely Travis Scott x Air Jordan. Logo „Cactus Jack“ bude vyryto na jazyku boty, což přidává osobitý dotek. Materiály použité v této edici zahrnují kůži a semiš.

Ačkoliv zatím není přesně známo, kdy se boty objeví v prodeji, očekává se, že to bude v průběhu nadcházejících týdnů. Spekuluje se o datu 26. dubna 2023. Cena za tento exkluzivní model zatím nebyla zveřejněna, ale lze předpokládat, že bude vyšší než u běžných modelů Air Jordan. Spekulace opět hovoří o 150 USD.

Sledujte novinky o Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG Olive a dalších modelech kolekce, abyste nezmeškali uvedení na trh. Tato spolupráce slibuje, že přinese zajímavé a originální modely, které potěší fanoušky jak značky Air Jordan, tak rappera Travise Scotta.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ