Valve oznámil Counter Strike 2: Datum vydání, herní režimy a další detaily

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Counter-Strike 2 je největší technický skok vpřed v historii Counter-Strike. Nová hra od Valve přinese spoustu novinek a vylepšení pro fanoušky kompetitivní střílečky. Co všechno nás čeká v Counter-Strike 2? Kdy vyjde hra a jak se dostat do bety? Na tyto a další otázky se pokusíme odpovědět v tomto článku.

Co je nového v Counter-Strike 2?

Counter-Strike 2 není jenom grafický facelift CS:GO. Hra přináší spoustu novinek a vylepšení, které mají zlepšit hratelnost, stabilitu a zábavu. Podívejme se na některé z nich.

Dynamické kouře

Jednou z nejvýraznějších změn v Counter-Strike 2 jsou dynamické kouře. Ty už nejsou jenom statické textury, ale objekty s vlastní fyzikou a volumetrickým osvětlením. To znamená, že kouř se bude chovat realističtěji a bude reagovat na pohyb hráčů, střelbu a exploze. Kouř tak bude mít vliv na viditelnost, taktiku a strategii v zápasech.

Lepší odezva

CS 2 také slibuje lepší odezvu a plynulost hry. Hra bude používat nový systém tick rate, který bude adaptivně měnit frekvenci aktualizace serveru podle potřeby. To by mělo snížit input lag, zlepšit hit registraci a eliminovat problémy s desynchronizací. Hra také bude podporovat vyšší framerate a rozlišení pro hráče s výkonnými počítači.

Přepracované mapy

Counter-Strike 2 také přinese novou podobu známých map z CS:GO. Valve pracuje na přepracování a vylepšení map jako Dust 2, Mirage, Inferno, Nuke a dalších. Mapy budou mít nový design, detaily, osvětlení a textury. Některé mapy také dostanou změny v layoutu a balanci. Valve slibuje, že mapy budou více realistické, živé a variabilní.

Jak se dostat do bety Counter-Strike 2?

Pokud chcete vyzkoušet esport legendu před oficiálním vydáním, máte možnost se přihlásit do omezeného testu hry. Test probíhá už nyní a je dostupný pro vybrané hráče CS:GO. Jak se do testu dostat?

Nejprve musíte mít nainstalovanou hru CS:GO na svém počítači. Potom musíte splňovat několik kritérií, které stanovil tým Counter-Strike 2. Mezi nimi jsou například nedávná doba hraní na oficiálních serverech Valve, trust factor a stav účtu Steam. Pokud splňujete tyto kritéria, máte šanci dostat pozvánku do testu.

Pokud dostanete pozvánku, můžete si stáhnout hru Counter-Strike 2 z knihovny her na Steamu. Hra je zdarma pro všechny hráče CS:GO a přenese jejich inventáře a statistiky do nové hry. V testu můžete hrát pouze na mapě Dust 2 a pouze v režimech Deathmatch a Unranked Competitive. Všechny XP, které získáte v testu, se přenesou do CS:GO.

Závěr

Counter-Strike 2 by měl vyjít v létě roku 2023, ale už nyní probíhá omezený test pro vybrané hráče CS:GO. Pokud chcete vyzkoušet hru před oficiálním vydáním, musíte splňovat několik kritérií a doufat, že dostanete pozvánku do testu. V testu můžete hrát pouze na mapě Dust 2 a pouze v režimech Deathmatch a Unranked Competitive.

Pokud jste zvědaví na více informací o Counter-Strike 2, můžete navštívit oficiální webovou stránku hry nebo sledovat sociální média Valve. Tam najdete nejnovější novinky, videa, screenshoty a další detaily o hře. Counter-Strike 2 slibuje být revolucí v žánru FPS a my se nemůžeme dočkat, až si ji zahrajeme.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ