Touha po třetím dílu Portalu: Je možný návrat oblíbené hry?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Herní klasika Portal má za sebou dva úspěšné díly, které si získaly srdce hráčů po celém světě. Mnozí z nich by si přáli, aby byl představen třetí díl, ale zdá se, že vývojáři ve společnosti Valve nejeví zájem o pokračování série. Přesto se objevily zprávy, že tvůrce jednoho z předchozích dílů má zájem o návrat k oblíbené hře.

Eric Wolpaw a jeho zájem o pokračování

Eric Wolpaw, scenárista a spoluautor hry Portal, v rozhovoru pro server IGN uvedl, že by se rád podílel na vývoji třetího dílu. Připustil, že by mohl být zajímavým projektem, který by rád dále rozvíjel. Nicméně, jeho nadšení pro pokračování série zatím nebylo ve Valve sdíleno.

Valve a jejich současné priority

Společnost Valve, která stojí za vývojem obou dílů Portal, se v posledních letech soustředí spíše na jiné projekty, jako jsou Half-Life: Alyx, Dota, Counter-Strike 2 nebo Steam Deck. Priorita týmu Valve tedy zřejmě neleží v pokračování oblíbené série.

Wolpawovo pochopení a touha vrátit se k Portalu

Nicméně, Eric Wolpaw projevil pochopení pro postoj společnosti Valve. Uvedl, že ve Valve pracuje mnoho talentovaných lidí, kteří se věnují různým projektům. Současně zdůraznil, že pokud by se naskytla příležitost, rád by se vrátil k Portalu, protože je to hra, která má pro něj zvláštní význam.

Naděje fanoušků na budoucí změnu situace

I když se zatím zdá, že třetí díl hry Portal není na obzoru, fanoušci mohou doufat, že díky entuziasmu jednoho z tvůrců série by se situace mohla v budoucnu změnit. Jak se bude situace vyvíjet, záleží na společnosti Valve a jejich rozhodnutí, zda se podaří nalézt prostor pro pokračování této populární hry.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ