Zazařte jako Selena Gomez v nových Cali Star s metalickými prvky

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Globální sportovní značka PUMA a Selena Gomez společně představují další verzi oblíbené siluety Cali. Teniska Cali Star s metalickými prvky je určena pro všechny ženy, které se nebojí v městských ulicích zazářit.

„Musíte jít za svými sny. Nebojte se vystoupit z davu a být samy sebou,“ vzkázala ambasadorka značky PUMA Selena Gomez všem ženám.

Cali Star je další trendy teniskou jedné z nejoblíbenějších siluet PUMA Cali. Elegantní, nadčasový tvar boty je doplněn čistými designovými prvky a liniemi, které nikdy nevyjdou z módy. Klasický kalifornský design Cali s perforováním na špičce obohacují nepřehlédnutelné kovové detaily.

Staňte se středem pozornosti v nových Cali Star v černé nebo bílé barvě s metalickými prvky na patě boty, nebo v minimalističtějších a sněhově bílých Cali Star Triple White se zářivým zlatým logem PUMA.

Vybrané verze Cali Star jsou k dispozici již nyní u prodejců Footshop, Queens, A3Sport, UrbanStore, Vemzu, Dual Sport, Shooos, LionSport.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ