Podlehněte módní rebelii s vysněnými sneakers od PUMY

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Herzogenaurach, Německo (21. ledna 2020) – Globální sportovní značka PUMA rozšiřuje nabídku dámské obuvi o nekonvenční kolekci Fashion Rebels, která mimo již představené tenisky PUMA Kyron nově obsahuje tenisky PUMA Hedra a PUMA Eris. Tváří kolekce je světová modelka Winnie Harlow.

„Vždy hledám způsoby, jak spojit streetwear s trendy z módních mol. Kolekce Fashion Rebels je na to ideální,“ říká Winnie Harlow.

Kolekce Fashion Rebels zahrnuje modely PUMA Hedra, Eris a Kyron. Tyto tenisky jsou stvořené pro všechny, kteří chtějí vystoupit z davu, stát se trend-settery a nebojí se překračovat konvence, bořit pochybnosti a určovat směr. Progresivní a inovativní designy tenisek kombinují klasické styly PUMA a prvky high Fashion.

Všechny boty kolekce jsou laděny do jemným barevných tónů a nesou jedinečné prvky inspirované běžeckými technologiemi. Zcela nová teniska PUMA Hedra dává pouličnímu stylu nádech avantgardy díky své mohutné siluetě, zatímco PUMA Eris má elegantní linii perfektní pro kombinaci s high fashion. Bota Kyron se svými semišovými detaily debutovala již loni v létě jako první vlaštovka kolekce Fashion Rebels.

Tenisky PUMA Eris a PUMA Hedra z kolekce Fashion Rebels jsou v Česku dostupné v prodejnách Footshopu a Queens. Celá kolekce je od 20.1. 2021 k dispozici i na puma.com.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ