Podlehněte módní rebelii s vysněnými sneakers od PUMY

Sdílejte článek:
5/5 - (1 vote)

Herzogenaurach, Německo (21. ledna 2020) – Globální sportovní značka PUMA rozšiřuje nabídku dámské obuvi o nekonvenční kolekci Fashion Rebels, která mimo již představené tenisky PUMA Kyron nově obsahuje tenisky PUMA Hedra a PUMA Eris. Tváří kolekce je světová modelka Winnie Harlow.

„Vždy hledám způsoby, jak spojit streetwear s trendy z módních mol. Kolekce Fashion Rebels je na to ideální,“ říká Winnie Harlow.

Kolekce Fashion Rebels zahrnuje modely PUMA Hedra, Eris a Kyron. Tyto tenisky jsou stvořené pro všechny, kteří chtějí vystoupit z davu, stát se trend-settery a nebojí se překračovat konvence, bořit pochybnosti a určovat směr. Progresivní a inovativní designy tenisek kombinují klasické styly PUMA a prvky high Fashion.

Všechny boty kolekce jsou laděny do jemným barevných tónů a nesou jedinečné prvky inspirované běžeckými technologiemi. Zcela nová teniska PUMA Hedra dává pouličnímu stylu nádech avantgardy díky své mohutné siluetě, zatímco PUMA Eris má elegantní linii perfektní pro kombinaci s high fashion. Bota Kyron se svými semišovými detaily debutovala již loni v létě jako první vlaštovka kolekce Fashion Rebels.

Tenisky PUMA Eris a PUMA Hedra z kolekce Fashion Rebels jsou v Česku dostupné v prodejnách Footshopu a Queens. Celá kolekce je od 20.1. 2021 k dispozici i na puma.com.

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:
Témata:

Okomentovat článek