Umění je skryto v procesu tvorby a nové kolekci PUMA x Michael Lau

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Herzogenaurach, Německo (18. ledna 2020) – Globální sportovní značka PUMA a hongkongský umělec Michael Lau opět navázali kreativní spolupráci, v rámci které Michael vytvořil svou vůbec první kompletní kolekci obuvi, oděvů i doplňků s názvem SAMPLE. Inspiraci pro ni našel v samotném tvůrčím procesu.

Michael Lau si vydobyl celosvětové uznání na poli umění díky svým hračkám – designovým figurkám, které jsou hojně vyhledávány sběrateli. V průběhu let nadále vytvářel nadčasová umělecká díla a začalo se mu přezdívat „kmotr figurkových hraček“. Kolekce PUMA X MICHAEL LAU s názvem SAMPLE (Vzorek) zrcadlí mentální cestu tvůrce a vyjadřuje vztah mezi umělcem a jeho produktem. Cílem Michaela v rámci spolupráce není vyrábět komerční produkty, ale objevit a prozkoumat cestu, která začíná u prvního nákresu a končí u finálního mistrovského díla. Věří, že právě tato cesta skýtá spoustu zábavy a inspirace.

„Zakomponujte do své tvorby pokusy a omyly a vytvořte z nich něco jedinečného,“ říká Michael Lau. Právě v překvapení z omylů je kouzlo tvorby. Michael věří, že svou kolekcí všem připomene, že i chyby mají své místo v životě a mohou přinášet radost. Podle jeho tvůrčích zkušeností může při vytváření nového díla, ať už jde o figurku, oblečení nebo tenisky, vznikat to nejlepší právě z neúmyslných chyb. Tento umělecký přístup odhaluje v nové kolekci PUMA X MICHAEL LAU.

Výsledkem spojení ručně tvořené grafiky, minimalistických textur, skic a hravých detailů jsou produkty, které působí „hand made“ dojmem a prezentují zábavný proces tvorby. Mnoho kousků z kolekce obsahuje prvotní skici a texty jako „Reverse“, „Too small“ nebo „Too long“, které se běžně využívají v dílnách a které zdůrazňují tvůrčí proces kolekce.

Tyto jedinečné designy byly využity na teniskách Mirage Mox s jasnými detaily a jemnými linkami. Kolekce zahrnuje i tenisky Ralph Sampson Mid, které jsou zdobeny digitálními potisky a výraznými tkaničkami. Dalším kouskem jsou robustní a pastelové RS-2K Ralph Sampson v nízké verzi.

Spolupráce s umělcem Michale Lau zahrnuje také jedinečnou sportovní bundu, pletené kalhoty s nášivkou SAMPLE, mikiny nebo doplňky, jako jsou čepice či taška.  Vše s ojedinělým a tvůrčím rukopisem Michaela Lau.

Kolekce bude dostupná během ledna v Queens, Shoes Industries, Shooos a na puma.com od 16.1. 2021.

Slevové kupóny

Níže najdete TOP slevové kupóny, které můžete využít pro nákup vánočních dárků. Pokud chcete vidět další, klikněte na Zobrazit více slevových kupónů.

NOTINO.CZ

Časově omezeno Slevový kupón
-11%
Slevový kód - 11% SLEVA NA NOTINO.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 11% na VŠE! Oslavte SINGLES DAY!
Zobrazit kód
Sleva Výprodej
-75%
Týdenní akce na dekorativní kosmetiku na NOTINO.cz
Každý týden pro vás vybírají zajímavé dekorativní kosmetické produkty za velmi atraktivní ceny se slevou až 75 %.
Zobrazit slevu

FOOTSHOP.CZ

Pouze u nás Slevový kupón
-7%
Slevový kód - 7% SLEVA NA FOOTSHOP.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 7% slevu na všechny nezlevněné produkty na Footshop.cz. Nejvýhodněji ve Footshop aplikaci.
Zobrazit kód

QUEENS.CZ

Exluzivně Slevový kupón
-10%
Slevový kód - 10% SLEVA NA QUEENS.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 10% slevu na všechny nezlevněné produkty na Queens.cz.
Zobrazit kód

TOP ♡ BRANDS

TOP ♡ SNEAKERS

TOP ♡ SHOPS

Koukněte na naše recenze e-shopů a vyberte si ten nejlepší.

TOP ♡ KATEGORIE

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ