Nová perspektiva: PUMA oživuje klasickou retro tenisku Mirage

Sdílejte článek:
5/5 - (1 vote)

Globální sportovní značka PUMA pokračuje na vlně retra a přináší zcela nové zpracování klasické siluety tenisky Mirage v modelu Mirage Mox. Teniska rozšíří nabídku stylů kategorie PUMA Futro, které kombinují retro design s futuristickými prvky. Mirage Mox vychází z běžecké boty z 90. let, jejíž vzhled přetavuje do současného streetstylového looku.

Teniska Mirage patří do rodiny PUMA téměř půl století. Nejprve byla představena jako lehká atletická obuv a následně upravena na klasickou běžeckou tenisku 90. let s výraznou mezipodešví.

Současný inovovaný design Futro přináší nový pohled na streetstyle módu. Teniska PUMA Mirage Mox je inspirována světem elektronické hudby a kombinuje neutrální barvy s poutavými vrstvami materiálů a futuristickými prvky. Ikonické překrývání vrstev na přední části boty odkazuje na původní ikonické tenisky Mirage OG a vzdává hold její historii. Sofistikované detaily jako jedinečný materiál TPU využitý v podrážce a jasné růžové a modré prvky dodávají této klasické botě nový nádech.

Další futuristické styly Mirage budou následovat v roce 2021, kdy se rodina Mirage rozroste o nové barevné varianty a designy i prostřednictvím unikátních kolaborací.

Oživte svůj styl s teniskou PUMA Mirage Mox, která je dostupná již nyní v PUMA Concept Store v Palladiu a na puma.com. V prodejně Footshop bude k dispozici v lednu. Doporučená maloobchodní cena je 2.899 Kč.

(PR)

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:
Témata:

Okomentovat článek