Supreme x Nike Air Max Tailwind IV releasují tento týden

Sdílejte článek:

Světový “popkulturní” fenomém značka Supreme se základnou v New Yorku ukazuje svou první letošní kolaboraci s oregonským gigantem Nike, která se zhmotnila ve sneakers s názvem Supreme x Nike Air Max Tailwind IV.

Jak to u podobných kolaborací bývá, tak branding je zredukován na minimum. Loga obou světoznámých společností jsou pouze minimalistická, záměrně nenápadná, aby na sebe nestrhávaly veškerou pozornost. Můžou tak vyniknout luxusní materiály v čele s prémiovou kůži a elegantním semišem. K dispozici budou 2 colorways: červeno-bílá a černá varianta, viz. fotky níže.

Nové tenisky Supreme x Nike Air Max Tailwind IV budou releasovány 21. března v Evropě a USA, 22. března se dočká Japonsko. Cena bude v obou případech totožná a to $190.

Air Max na Footshop.cz

 

Nejoblíbenější značky

 

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světoznámých značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:

Okomentovat článek