Supreme x Nike Air Max Tailwind IV releasují tento týden

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Světový „popkulturní“ fenomém značka Supreme se základnou v New Yorku ukazuje svou první letošní kolaboraci s oregonským gigantem Nike, která se zhmotnila ve sneakers s názvem Supreme x Nike Air Max Tailwind IV.

Jak to u podobných kolaborací bývá, tak branding je zredukován na minimum. Loga obou světoznámých společností jsou pouze minimalistická, záměrně nenápadná, aby na sebe nestrhávaly veškerou pozornost. Můžou tak vyniknout luxusní materiály v čele s prémiovou kůži a elegantním semišem. K dispozici budou 2 colorways: červeno-bílá a černá varianta, viz. fotky níže.

Nové tenisky Supreme x Nike Air Max Tailwind IV budou releasovány 21. března v Evropě a USA, 22. března se dočká Japonsko. Cena bude v obou případech totožná a to $190.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/nike-air-max-90-vyber-recenze“ width=““ target=“_self“]Air Max na Footshop.cz[/inbound_button]

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ