Elon Musk na premiéře Tesly Y obul vlastní model Air Jordan 1

Sdílej článek:

Šéfa Tesly a SpaceX Elona Muska je všude plno. Plní novinové titulky častěji než kdejaká áčková hollywoodská hvězda. V poslední době se mu to daří díky úspěchům raket Crew Dragon, občas je však haněn a popotahován třeba kvůli kouření marihuany či svým tweetům, které se hrubě nelíbí Komisi pro kontrolu cenných papírů Spojených států.

V minulém týdnu měl opět jednu ze svých hvězdnějších chvilek, když představil nový model Y, menší elektrický crossover, který doplní portfolio vozů značky Tesla. Při této příležitosti obul nový model Air Jordan 1, který navrhnul De Marco Customs. Tenisky jsou inspirovány modelem Tesla Roadster.

Prim hraje kontrastní barevná kombinace černé a červené i prémiová kůže. Na teniskách dále najdeme výrazné prošívané logo Tesly i klasickou “fajfku”. Jestliže Vás tenisky zaujaly a chtěly byste si je pořídit, tak máte bohužel smůlu. Žádná limitovaná edice se do prodeje nedostane. Tudíž nezbývá než obdivovat obrázky níže.

Air Jordan 1 na Footshop.cz

Nejpopulárnější značky

Slevové kupóny na Footshop.cz (aktualizováno dnes)

SLEVA 5% (Aktuální)
Kupón

Aktuální slevový kód se slevou 5% na Footshop.cz. Kód stačí zadat během procesu objednávky. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less
Doprava ZDARMA
Kupón

Dopravu ZDARMA získáte při každé objednávce v hodnotě přesahující 2 500 Kč. K dopravě lze využít přepravce GLS či Českou poštu.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Adidas.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Nike.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Converse.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Air Jordan.

More Less
Sdílej článek:

Okomentovat článek