Elon Musk na premiéře Tesly Y obul vlastní model Air Jordan 1

Sdílejte článek:

Šéfa Tesly a SpaceX Elona Muska je všude plno. Plní novinové titulky častěji než kdejaká áčková hollywoodská hvězda. V poslední době se mu to daří díky úspěchům raket Crew Dragon, občas je však haněn a popotahován třeba kvůli kouření marihuany či svým tweetům, které se hrubě nelíbí Komisi pro kontrolu cenných papírů Spojených států.

V minulém týdnu měl opět jednu ze svých hvězdnějších chvilek, když představil nový model Y, menší elektrický crossover, který doplní portfolio vozů značky Tesla. Při této příležitosti obul nový model Air Jordan 1, který navrhnul De Marco Customs. Tenisky jsou inspirovány modelem Tesla Roadster.

Prim hraje kontrastní barevná kombinace černé a červené i prémiová kůže. Na teniskách dále najdeme výrazné prošívané logo Tesly i klasickou “fajfku”. Jestliže Vás tenisky zaujaly a chtěly byste si je pořídit, tak máte bohužel smůlu. Žádná limitovaná edice se do prodeje nedostane. Tudíž nezbývá než obdivovat obrázky níže.

Air Jordan 1 na Footshop.cz

 

Nejoblíbenější značky

 

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světoznámých značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:

Okomentovat článek