Elon Musk na premiéře Tesly Y obul vlastní model Air Jordan 1

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Šéfa Tesly a SpaceX Elona Muska je všude plno. Plní novinové titulky častěji než kdejaká áčková hollywoodská hvězda. V poslední době se mu to daří díky úspěchům raket Crew Dragon, občas je však haněn a popotahován třeba kvůli kouření marihuany či svým tweetům, které se hrubě nelíbí Komisi pro kontrolu cenných papírů Spojených států.

V minulém týdnu měl opět jednu ze svých hvězdnějších chvilek, když představil nový model Y, menší elektrický crossover, který doplní portfolio vozů značky Tesla. Při této příležitosti obul nový model Air Jordan 1, který navrhnul De Marco Customs. Tenisky jsou inspirovány modelem Tesla Roadster.

Prim hraje kontrastní barevná kombinace černé a červené i prémiová kůže. Na teniskách dále najdeme výrazné prošívané logo Tesly i klasickou „fajfku“. Jestliže Vás tenisky zaujaly a chtěly byste si je pořídit, tak máte bohužel smůlu. Žádná limitovaná edice se do prodeje nedostane. Tudíž nezbývá než obdivovat obrázky níže.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/air-jordan-1-vyber“ width=““ target=“_self“]Air Jordan 1 na Footshop.cz[/inbound_button]

Soutěž o iPhone 15, AirPods 3 a další ceny s HypoSpace.cz

Soutěž Časově omezeno
4,89 %
Vyhrajte iPhone 15 a další ceny
       
Sjednejte si online hypotéku od HypoSpace.cz s úrokem od 4,89 % a zařaďte se tak do soutěže o iPhone 15, Apple AirPods 3 a další ceny.
Chci soutěžit
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ