Pouze dnes: získejte unikátní tenisky Nike Air Max 1/97 x Sean Wotherspoon

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Sean Wotherspoon byl obyčejný provozovatel kalifornského sneakers obchodu Round Two, ale v roce 2018 se mu podařilo vytvořit kult. Při oslavě Air Max Day v minulém roce uvedl ve spolupráci s Nike hybrid modelů Air Max 97 a Air Max 1 ve velmi sexy pastelových barvách. Nike Air Max 1/97 x Sean Wotherspoon se okamžitě staly modelem, který chtěl každý sneakershead či reseller a na sekundárním trhu si dodnes drží velmi slušnou cenu.

Jak získat Nike Air Max 1/97 x Sean Wotherspoon v České republice?

O rok později tu máme díky Queens.cz jedinečnou příležitost jak model opět získat. Dnes, v úterý 26.03.2019, v 17:00 se budou na všech prodejnách Queens, a to v Praze, Brně i Ostravě, pořádat raffly o 1 pár fenomenálních tenisek. Vstupenka do rafflu je zcela ZDARMA.

Jak získat Nike Air Max 1/97 x Sean Wotherspoon v zahraničí?

Jestliže jste na cestách a čirou náhodou se pohybujete po západním pobřeží Spojených států, je tu další šance jak získat vysněný model. Přihlaste se do rafflu, který se koná při příležitosti otevření nového obchodu Sneakernstuff v Los Angeles. Přesné podrobnosti ještě nejsou známy. Při otevíračce budou dostupné i další raritní kousky včetně Air Fear Of God 1, Air Jordan 1 “Blue Chill”, spousta druhů Yeezy’s a Bape Ultra Boosts.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ