Sportovní tenisky s nádechem luxusu aneb Když Air Jordan spojí síly s ikonickou značkou DIOR!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

DIOR x Air Jordan 1

Konec roku je za dveřmi a i když většina z nás myslí nejdál na Vánoce, sportovní značka Nike přichází s prvním dlouho očekávaným pohledem na tenisky Air Jordan 1 ve zbrusu novém kabátku od Dioru. Boty jsou vyrobené v italských dílnách, které si s novou sneakerskou vyhrály do posledního detailu. Průsvitná podrážka s vyzývavou grafikou log obou značek dává najevo, že tenhle párek bot nebude rozhodně žádná laciná podívaná. Celá bota se pak nese v chladným šedých tónech a dotváří ji pouze typická „fajfka“, která je tentokrát vyplněna typickým potiskem od Dioru.

Nutno říci, že na první spolupráci se colorway celé siluety značně povedla a my se už nemůžeme dočkat na první dodání do obchodu. Konkrétní datum ani cena ještě nebyly uvedeny, ale už dnes můžeme říci, že se na měsíc duben 2020 nesmírně těšíme!

  • Předpokládaná cena: neuvedeno
  • Datum releasu: Duben 2020

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

OFF WHITE x NIKE WMNS WAFFLE RACER VIVID SKY

Tak tyhle kecky nejsou pro žádné úzkoprsé bačkory. Nový model WAFFLE RACER OFF-WHITE X NIKE WMNS přináší opravdu extravagantní tenisky, které se barev a nových materiálů rozhodně nebojí! Celá teniska je pokryta průhlednou zmačkanou síťovinou, která tvoří jakýsi pomyslný obal siluety. Lanové vázání a podrážka s bodci připomíná mačky a přináší nositeli jistotu, že je pro ně zima tou jedinou roční dobou, kdy je vhodné s teniskami vyrazit do města.

  • Cena: $150
  • Datum releasu: 12.12.2019

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

NIKE AIR MAX 1 BRONZE ECLIPSE

Sháníš tenisky, s kterými prochodíš celou zimu? Tak dávej pozor, protože nové tenisky od Nike jsou tím pravým pro tebe! NIKE AIR MAX 1 BRONZE ECLIPSE jsou laděny do teplého podzimního období, které doslova láká k tomu vydat se za novým dobrodružstvím. Tenisky jsou vyrobeny ze semiše a směsice vlny, která vydrží i opravdu chladnější podmínky.

  • Cena: $120

KTERÉ SILUETY MŮŽEŠ MÍT HNED?

PUMA STYLE RIDER RIDE ON

Puma reaguje na poptávku moderního trhu a tak si vzala za úkol předělat původní tenisky tak, aby chytla za srdce i mladé generace. Výjimkou nejsou ani sneakersky PUMA STYLE RIDER RIDE ON, které vychází z původní siluety Fast Rider. Hlavním dominujícím prvkem celých bot jsou výrazné barvy, díky kterým celá teniska doslova září. Jejich největší předností je ale pohodlnost, jelikož vychází z běžecké boty, která měla být oporou i při běhu na delší vzdálenosti.

  • Cena: 2 590 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-puma“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

PUMA RS-X PUZZLE

Tenisky PUMA RS-X poprvé vyšly do obchodů s obuví v roce 1986. Tehdy byla silueta věnována převážně sportovcům, ale dnes se sneakersky vracejí s novým zpracováním, které je vhodné pro každého nadšeného fanouška značky Puma. Díky běžecké historii jsou tenisky velmi měkké a pohodlné, takže v nich můžete prochodit celý den aniž byste je cítili na nohách!

  • Cena: 2 890 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-puma“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

ADIDAS X ALEXANDER WANG PUFF TRAINER

Značka Adidas se v posledních létech značně posouvá a důkazem toho mohou být i známá jména, s kterými měla možnost za velmi krátkou chvíli navázat spolupráci. Ani konec roku nepřináší výjimku a nová kooperace se známým designérem Alexandrem Wangem dala dohromady sneakersky, které si od první chvíle zamilujete. ADIDAS X ALEXANDER WANG PUFF TRAINER spojují především kvalitní materiál, propracovanost do posledního detailu s kapkou avantgardního rozpoložení, která si klade za cíl spojit minulost s přítomností.

  • Cena: 6 390 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-adidas“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ