Nejsledovanější sneakers účty na Instagramu

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:
5/5 - (3 votes)

Doby, kdy byly tenisky brány pouze jako prostředek ke zvýšení komofortu chůze jsou dávno pryč. Dnes jsou považovány nejen za funkční, ale hlavně módní doplněk, jehož cena se může při limitované edici vyhoupnout pekelně vysoko.

Zůstat proto v obraze a vědět, co se zrovna nosí je dobré i z hlediska investic, díky kterým si v dnešní době můžete velmi dobře přivydělat. Jak si ale udržet krok s novinkami, které se na nás valí každý den? Máme pro vás 6 fantastických sneakers účtů, které rozhodně stojí za to sledovat!

SNEAKER FREAKER

Kvalita obsahu je pro informace klíčová a Instagram od @SneakerFreaker si na tom svém opravdu zakládá. Už od prvního pohledu do feedu je vám jasné, že tihle lidé si potrpí na kvalitu a preciznost. V jednom účtu tak dostanete nejen krásné fotky, ale i novinky ze světa sneakersek, data vydání nebo poctivé recenze. To, co na Sneaker Freaker chválíme o to víc, je fakt, že se účet nezaměřuje pouze na TOP značky jako Adidas nebo Nike, ale zohledňuje ve svých novinkách i menší výrobce a brandy.

  • Počet followers: 997 000

SNEAKERNEWS

Představujeme vám základní tábor všech fanoušků sneakersek! S více než šesti miliony followerů je @SneakerNews jedním z nejúspěšnějších účtu zaměřených na tenisky. Tenhle zdroj se vám zaručeně hodí, když zatoužíte po nejnovějších zprávách ze světa releasů, sneakers, módního designu, hypebeast novinek obecně. Kromě instagramového účtu můžete SnekerNews sledovat i na webu, který poskytuje detailnější pohled na vystavené kousky ve feedu.

  • Počet followers: 8 800 000

FLANEURZCLIQUE

Nosit tenisky je cool, ale co si na ně ještě připevnit kolečka? Na první pohled možná šílenost, ale @Flaneurzclique to udělali tak, že je jednoduše budete chtít taky. Tenhle instagramový účet je přeplněný skvělýma sneakerskama, které budete chtít mít doma a příval svěží energie, která z jejich feedu doslova sálá, ti vdechne chuť do života i při pořádně blbé náladě.

  • Počet followers: 24 100

FRECUSTOMS

Mít vytuněné auto je dneska už celkem normální, ale co takhle mít vytuněné tenisky? Že si to nedokážete představit? V tom případě se seznamte se společností @FreeCustoms, která se zaměřuje na předělávání tenisek všech značek. Dostat tak můžete například svítící boty s motivem Iron mana, Thanose nebo vaší oblíbené herní konzole. Těch neskutečných variant je opravdu mraky, takže doporučujeme mrknout ve chvíli, kdy budete mít dostatek volného času.

  • Počet followers: 103 000

JUICEGEE

Tenisky rozhodně nejsou jenom pro kluky a své o tom ví i nadaná Juice/Jess, která je používá k podtrhnutí svého osobitého stylu. To, co se nám na @JuiceeGee líbí je její originalita a nekonečná inspirace, kterou jsme byli ze sledování jejího účtu okouzleni. Krása jejího obsahu ale není jen o fotkách, důvod, proč se nám Jess tak moc líbí, je i to, že dokáže používat starší tenisky s moderním oblečením a vytvořit tak outfit opravdu nevídaný!

  • Počet followers: 28 200

RONNIEFIEG

Aaron Ronnie Fieg je velmi úspěšný a talentovaný designer, který svůj um předvedl při otevření vlastního módního obchodu Kith, který je zaměřen na luxusní módu. Jeho pracovní úspěchy jdou ale mnohem dál! V roce 2018 Fieg spolupracoval se značkami jako Coca-Cola, Tommy Hilfiger nebo Versace.  Jeho účet @RonnieFieg na Instagramu je zaměřen především na blížící se novinky z jeho kolekcí, představování nových tenisek a jeho pracovního života obecně.

  • Počet followers: 791 000

Samozřejmě nezapomeňte sledovat i náš nový instagramový účet pod názvem @sneakerstenisky.cz

Nejoblíbenější značky

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:

Okomentovat článek