Sneakersky Jordan Delta Breathe budou hrát barvami!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Ačkoli Jordan Delta Breathe nevzbuzují takový zájem veřejnosti, jako některé předešlé siluety, mohou se pyšnit opravdu působivou plejádou chystaných colorways – a jako první se představí „Guava Ice“!

Jak už název modelu napovídá, tenisky přímo dýchají lehkou konstrukcí, která si hraje především se semišem a syntetikou. Velmi pěkné akcenty pak najdeme v polopropustných částech, které ještě více podněcují celkovou vzdušnost. Nové Jordan Delta Breathe „Guava Ice“ se zaměřují na lososové tóny, které doplňuje kapka bílé a kaštanové barvy.

A teď to nejdůležitější – datum releasu! Ten není sice oficiálně oznámen, ale všichni doufáme, že je na pultech e-shopů uvidíme co nejdříve!

  • Datum releasu: 2021
  • Cena: $130

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

ADIDAS YEEZY 500 HIGH WAKARAN

Sneakersky Adidas Yeezy 500 High Wakaran mají barevné schéma uvedeno jako Wakaran/Wakaran-Wakaran. Což jsou v podstatě Yeezy postavené na směsi neoprenu, kůže a semiše v zemitých tónech. 

Povedený detail najdeme především v dolní části, kde se podrážka horizontálně rozděluje na ocelově modrou a šedo-modrou barvu.

  • Datum releasu: 8. 2. 2021
  • Cena: $220

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

PHARRELL X ADIDAS NMD HU CREAM

Spolupráci s Pharrellem jsme tu neměli už poměrně dlouho, tak se pojďme podívat na to, jak dopadly nové Pharrell x Adidas NMD HU Cream!

Na první pohled povedený model přichází v krémovém svršku se žebrovanou texturou. Krémová základna je poté zakončena černým šenilem, který je zde použit k vyšívané zprávě na přední straně boty.

Asi nejzajímavější část pak tvoří doplňky v podobě modré a růžové barvy, které se objevují u podrážky a kotníku. Skvělé je i tradičně netradiční zavazování a celkový look, který je tolik typický.

  • Cena: $220

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

REEBOK X CARDI B CLUB C

Patříš k fanouškům americké rapové superstar Cardi B? Tak tě jistě potěší, že si ke svým 28. narozeninám nadělila spolupráci na vlastních teniskách Reebok x Cardi B Club C!

Ve své podstatě se jejdná o čistokrevný old school v pravém slova smyslu. Reebok Club C vznikly v roce 1985 jako boty tenisových šampionů, proto ve svém názvu nesou písmeno C. Minimalistický design, který konvenční styl oblékání u tenistů tehdy vyžadoval, přežil v téměř nepozměněné podobě dodnes.

Pokud se chceš vymanit ze sledování trendů, láká tě retro nebo si chceš jednoduše nadělit sneakersky, které spoluvytvářela Cardi B, tak musíš po tomhle páru zaručeně sáhnout!

  • Cena: 2 499 Kč

ADIDAS OZWEEGO

Patříš mezi sběrače unikátních kousků? Tak to se ti budou líbit Adidas Ozweego, u kterých na první pohled nepoznáš, jestli se jedná o povedené retro nebo naprosto parádní futuristický model!

A právě v tom je jejich kouzlo. Sneakersky Adidas Ozweego se nám mimo jiné zapsaly do paměti jako ty, které posloužily jako výchozí model k extrémně populární a úspěšné spolupráci Adidas x Raf Simons.

Jo, a abychom nezapomněli! Na Footshopu mají tuhle siluetu ve více jak deseti různých colorways!

  • Cena: 2 999 Kč

ADIDAS CHOIGO W CORE BLACK

Preferuješ tenisky, které si na sebe oblíkne jen málokdo? Tak vsaď na nové Adidas Choigo W Core Black!

Tyhle sneakersky s námi brázdí chodníky už od starých dobrých osmdesátek, ale to v žádném případě neznamená, že se hodí leda tak na vynášení koše! Díky své lehkosti, parádní odpruženosti a funkčním výstupkům si s nimi parádně zaběháš a tvá kolena ti budou zatraceně vděčná.

U funkčnosti ale s těmito teniskami v žádném případě nekončíme. Celkový design totiž působí velmi odvážně a nadčasově, takže si s nimi neuřízneš ostudu ani v partě svých oblíbených přátel.

  • Cena: 2 999 Kč

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ