Kanye West konečně poodhalil své plány s teniskami Yeezy i prezidenstvím!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

O aktivním rapperovi Kanye Westovi jsme za poslední dobu slyšeli mnohokrát. Jednak ve spojitosti s kreativním géniem Travisem Scottem, se kterým vypustili do světa nový singl, ale také kvůli jeho neotřelému, ale velmi otevřenému oznámení o touze kandidovat na pozici příštího prezidenta Spojených států. Během posledních aktualit z Westova života se jeho fanoušci navíc mohli dozvědět, že byl nakažen koronavirem.

Žádná z výše uvedených novinek ale nevyvolává takový rozruch jako jeho rozhodnutí poodhalit závoj neznáma v oblasti připravovaných sneakersek!

West se totiž spolu se svým týmem zkušených designérů rozhodl přivést k životu jedny ze svých nejpopulárnějších tenisek vůbec, YEEZY 350 „BRED“. Pro ty, kteří tehdejší pecku z roku 2017 minuli (a nechtějí za ni platit na aukcích dvojnásob) se tak nabízí nová příležitost, jak si siluetu přinést koupit.

  • Cena: $220
  • Datum releasu: prosinec 2020

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

NIKE ISPA ROAD WARRIOR SAIL VOLT

Nová silueta NIKE ISPA (Improvise – Scavenge – Protect – Adapt) WARRIOR SAIL VOLT je jakousi spojnicí mezi celou řadou siluet, na které už se v Nike pomalu málem zapomněla. Nové tenisky tak nabízejí něco málo z Nike Air Zoom Alphafly a Nike Air Zoom BB NXT, ale zároveň přinášejí i celou řadu technických inovací, díky kterým se Warrior Sail Volt velmi rychle stanou nedostatkovým zbožím.

Utilitární atmosféra sneakersek se navíc zdárně doplňuje s tradiční japonskou obuví, kde je oddělený palec od zbytku prstů. Sneakersky navíc garantují volnost pohybu, nízkou hmotnost a neotřelý design, který široko daleko nezahlédnete.

  • Cena: $500
  • Datum releasu: 17.7.2020

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

JOHAN HILL X ADIDAS SUPERSTAR CORE WHITE

O tom, že se pod legendární sportovní značku nebojí podepsat i známé herecké hvězdy, víme moc dobře. Tentokrát se navíc síly se značkou Adidas rozhodl spojit nejen skvělý komediální, ale i dramatický herec Johan Hill. Ten svou oblibu v Adidas nijak zvlášť netají a není moc těžké jej v některé z populárních siluet zahlédnout v soukromém i pracovním životě.

Vzniklé tenisky JOHAN HILL X ADIDAS SUPERSTAR CORE WHITE přicházejí ve svém tradičním bílém kabátku, který je ozvláštněn originálním podpisem samotného herce a jeho iniciály na patě. Jinak si tenisky drží svůj legendární retro look, který spolu s podpisem Johana Hilla působí přímo fantasticky.

  • Cena: $140

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

VANS U SK8 HI

Patříš mezi lidi s vytříbeným vkusem, kteří se nebojí obléct na nohy poctivé retro kecky? V tom případě využij skvělé příležitosti a pořiď si tenisky VANS SK8 HI, které dva roky zpátky oslavily úctyhodných čtyřicet let! Tyhle černobílé krásky si sice v roce 1978 nejvíce rozuměly se skateboardem, časy se ale mění a vyrazit v nich dnes můžeš za zábavou i do města. Nové Vans Sk8 Hi tě navíc potěší celou řadou barevných variant, díky kterým si vybereš přesně ty, které lahodí tvému stylu.

  • Cena: 2 199 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-vans“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

NIKE WMNS BLAZER

U retro tenisek ještě na chvilku zůstaneme a s novými teniskami NIKE WMNS BLAZER se podíváme až do roku 1973. V té době se totiž poprvé objevily na světě, aby lidem přinesly úspěch nejen na basketbalových kurtech, ale postupem času i při běžném nošení. Dnes se legendární silueta vrací posílená celou řadou barevných modifikací, které vás budou bavit nosit.

  • Cena: 2 799 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-nike“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

JORDAN DELTA SAIL

Toužíš po pohodlných teniskách, které patří mezi TOP kvalitu? Pak se podívej na nové JORDAN DELTA SAIL, které tě ohromí nejen svou prvotřídní řemeslnou prací, ale také extrémně populární technologií React, díky která nebudeš chtít tenisky za nic na světě sundat. Pomyslnou tečkou je pak jemné odpružení, které dodá tvé chůzi ladnost a jistotu i na pekelně neupravovaném chodníku!

  • Cena: 3 299 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/air-jordan-1-vyber“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

Soutěž o iPhone 15, AirPods 3 a další ceny s HypoSpace.cz

Soutěž Časově omezeno
4,89 %
Vyhrajte iPhone 15 a další ceny
       
Sjednejte si online hypotéku od HypoSpace.cz s úrokem od 4,89 % a zařaďte se tak do soutěže o iPhone 15, Apple AirPods 3 a další ceny.
Chci soutěžit
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ