Kdo je majitelem zakázkového Rolls-Royce Boat Tail za 28 milionů dolarů?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

JAY-Z a Beyoncé si čas od času dopřávají luxusní a drahé zbytnosti a vzhledem k tomu, že jejich sbírka aut je velmi rozmanitá (a neskutečně drahá), je naprosto logické, že zvěsti o nejnovějším nákupu tohoto mocného showbyznysového páru jsou zřejmě pravdivé. Minulý týden britská značka Rolls-Royce odhalila svůj jedinečný vůz Boat Tail, který stojí astronomických 28 milionů dolarů ( v přepočku 582 milionů Kč). Nyní se deníku The Telegraph podařilo získat exkluzivní informace, které naznačují, že majiteli exkluzivního vozu jsou skutečně JAY-Z a Beyoncé.

V článku zdroj listu The Telegraph uvádí: „Předpokládá se, že tento fantastický vůz si objednali Beyoncé a JAY-Z, přičemž  detaily odpovídají jejich oblíbeným věcem.“ Ukažme si několik jasných indicií. Například, model Boat Tail je v  modré barvě a i když to může být na první pohled přitažené za vlasy, modrá kůže použitá uvnitř vozu se skutečně jmenuje „Blue Ivy“, stejně jako jejich dcera.

Jedním z největších vodítek poskytnutých zdrojem je to, že JAY-Z údajně umístil podpis na sošku „Spirit of Ecstacy“ předtím, než byl namontován na kapotu, a Beyoncé udělala totéž na zadním štítku. Oba jsou údajně podepsání i na motoru. Mezi další náznaky patří skutečnost, že v lednici, ve voze, nastavené na šest stupňů Celsia je uložen luxusní ročník Armand de Brignac.

Vůz má prý evokovat silnice Azurového pobřeží, což je shodou okolností místo, které pár navštěvuje a často si tam rád užívá venkovní pikniky, jak uvádí CarScoops. Nakonec Alex Innes, šéf designu karoserií ve společnosti Rolls-Royce, pro The Telegraph rovněž uvedl: „S majitelem a jeho ženou jsem se mnohokrát setkal v jejich domě – byli úžasně přívětiví. Rádi servírují jídlo ve stylu mezze. Povídali jsme si o smyslu a vznešenosti tohoto hostování, které musí být zákonitě součástí tohoto vozu. Dále jsme vůz testovali na silnici i při rychlostech 155 MPH, jen abychom se ujistili, že bude dokonalé i při rychlé jízdě.

Je s ohledem na tyto skutečnosti možné, že si JAY-Z a Beyoncé koupili tento vůz? Vzhledem k rozsáhlé sbírce automobilů tohoto dua a jejich zálibě v super luxusních věcech – zejména pokud jsou na zakázku – to není příliš velká domněnka. V roce 2019 časopis GQ uvedl, že v JAY-Zho sbírce aut se objevilo Bugatti Veyron Grand Sport, které si pořídil jako dárek ke 40. narozeninám. A dále vlastil kdysi nejdražší nové auto na světě – Maybach ExeleroMaybach Exelero je naprosto unikátní a zakázkový a byl údajně zakoupen od rappera Birdmana za přibližně 8 milionů USD. Nyní jej však vlastní Mechatronik.

JAY-Z je známým fanouškem vozů Maybach. Jeden z nich se objevil ve videoklipu k jeho písni „Otis“, kde hostuje i Kanye West. Vedle toho se v garáži údajně nacházejí vozy Rolls-Royce (zejména Rolls-Royce Silver Cloud za 1 milion USD, který v minulosti daroval Beyoncé) a Bentley. Stejně jako další drahé modely. Například SUV Dartz Prombron za 1 milion USD. Seznam drahých vozů doplňují ještě Pagani Zonda F a Mercedes-McLaren SLR, ve kterých byl v minulosti viděn za volantem.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ