Red Face 3: Vše, co potřebujete vědět o třetím turnaji MMA mezi celebritami

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (3 votes)

Red Face je nová organizace, která pořádá MMA zápasy mezi známými osobnostmi, influencery a profesionálními fightery. Po dvou úspěšných turnajích, které se konaly v červnu a září 2023, se chystá třetí akce, která slibuje další dávku napětí, adrenalinu a zábavy.

Kdy a kde se turnaj bude konat?

Red Face 3 se uskuteční 18. listopadu 2023 v pražské UNYP Areně stejně jako předchozí turnaje. Organizace Red Face MMA tak podobně jako Oktagon oznamuje datumy dalších eventů ještě než se koná ten předchozí. Red Face 3 vstupenky jdou do prodeje v den konání druhého galavečera.

Jaké jsou očekávání?

Očekávání od třetího turnaje Red Face jsou velká, protože organizace se snaží přinášet nejen kvalitní sportovní zážitek, ale také zábavu a drama. Fanoušci se mohou těšit na napínavé zápasy, které budou plné rivalit, emocí a překvapení. Organizace také slibuje, že na třetím turnaji se objeví několik nových tváří, které budou zápasit poprvé.

V čem se bude zápasit?

Red Face se zaměřuje na MMA, tedy smíšená bojová umění, která kombinují různé styly a techniky. Zápasníci se mohou používat údery, kopů, loktů, kolen, škrcení, páčení a další. Zápasy se odehrávají v osmiúhelníkovém kleci, která je známá jako oktagon. Zápasy mají tři kola po pěti minutách, pokud nedojde k předčasnému ukončení. Pravidla a rozhodčí jsou podle mezinárodních standardů MMA.

Kde se dá přihlásit?

Pokud máte zájem zúčastnit se třetího turnaje Red Face jako zápasník, můžete se přihlásit na oficiálním webu organizace red-face.cz. Tam najdete formulář, kde vyplníte své údaje, zkušenosti a motivaci. Organizace pak vybere vhodné kandidáty, kteří budou pozváni na casting. Pokud uspějete, budete zařazeni do tréninkového kempu, kde se budete připravovat na zápas pod vedením profesionálních trenérů.

Kde se dá turnaj sledovat?

Pokud chcete sledovat třetí turnaj Red Face jako divák, máte dvě možnosti. Buď si koupíte vstupenku a přijdete naživo do UNYP Areny, kde se bude konat akce, nebo si zakoupíte PPV (pay-per-view) balíček, který vám umožní sledovat zápasy online na vašem počítači, tabletu nebo mobilu. Vstupenky i PPV balíčky jsou k dostání na oficiálním webu organizace red-face.cz. Cena vstupenky se pohybuje od 490 do 990 Kč podle místa v hledišti, cena PPV balíčku je 299 Kč.

Kolik stojí vstupenky?

Jak už bylo zmíněno, cena vstupenky na třetí turnaj Red Face se pohybuje od 490 do 990 Kč podle místa v hledišti. Čím blíže budete k oktagonu, tím dražší bude vstupenka. Pokud si chcete zajistit nejlepší místo, doporučujeme si vstupenku koupit co nejdříve, protože jsou omezené. Vstupenky jsou k dostání na oficiálním webu organizace red-face.cz nebo na ticketstream.cz.

Doufám, že se vám tento článek líbil a že jste se dozvěděli něco nového o třetím turnaji Red Face. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, neváhejte mi napsat.

Mohlo by vás zajímat:

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ