Zadečkové souboje v plavkách a podpatcích: RedFace přináší nevídané zápasnické formáty

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Organizace RedFace se vrací do hry. Po zrušení své původní fackovací show představila zcela nové zápasnické formáty, které tentokrát zahrnují nejen amatérské, ale také profesionální zápasníky.

Souboje však nezůstanou bez kontroverze, když do centra pozornosti přicházejí souboje známých influencerů. Jedním z nich bude „booty slap“, což je duel, ve kterém se soupeřky budou plácat přes zadek, a to v plavkách a podpatcích.

K účasti v této show byla pozvána tiktokerka a uživatelka OnlyFans Kafuu, která je známá svým originálním obsahem, například bizardní písní Hafo, kde si hraje na pejska. Její protivnicí bude Petulka, další tvůrkyně obsahu na OnlyFans.

„Původně jsem se nechtěla ničeho podobného účastnit, protože se to ke mně úplně nehodí. Pak mě oslovili z RedFace, že se budeme se soupeřkou plácat přes zadek. Tak jsem to přijala s tím, že to může být sranda,“ prozradila Kafuu na tiskové konferenci organizace, kde se se soupeřkou představily v tangách.

Galavečer se blíží rychle a čas na přípravu je omezený. „Jediné, na co se mohu připravit, je zvládání ran, a na to se dá trénovat maximálně doma s přítelem,“ svěřila se Kafuu se smíchem, dodávajíc, že ji celá rodina v tomto úsilí plně podporuje.

„Přítel i rodiče mě ve všem podporují. Vidí, že je to všechno pro show a srandu,“ řekla Kafuu, která se v minulosti také rozhodla pro dražbu svých použitých kalhotek.

RedFace se tak jeví jako platforma pro nové, neobvyklé a zábavné formy zápasů, které zaručeně přitáhnou pozornost široké veřejnosti. Jejich další kroky a vývoj zápasnických show bude zajímavé sledovat.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ