Recenze obchodů HalfPrice: Váš ráj pro značkové produkty za skvělé ceny

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Pokud máte rádi značkové produkty za výhodné ceny, pak byste měli navštívit obchody HalfPrice, které nabízejí široký výběr oblečení, obuvi, kosmetiky a bytových doplňků od světových módních značek jako je The North Face, Tommy Hilfinger, ROXY, Ralph Lauren, Levi’s, Champion a mnoha dalších. HalfPrice je polský obchodní řetězec, který se specializuje na prodej zboží z přebytků, výprodejů, likvidací nebo zánovního zboží. V obchodech HalfPrice si můžete koupit kvalitní a originální produkty za zlomek jejich původní ceny.

Prodejny HalfPrice

V České republice má HalfPrice devět prodejen, z toho šest v Praze. V Praze najdete obchody HalfPrice na těchto adresách:

  • Václavské náměstí 3, 110 00 Praha 1
  • Obchodní centrum Galerie Harfa, Českomoravská 2420/15a, 190 93 Praha 9
  • Obchodní centrum Arkády Pankrác, Na Pankráci 86, 140 00 Praha 4
  • Obchodní centrum Letňany, Veselská 663, 199 00 Praha 9
  • Obchodní centrum Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4
  • Obchodní centrum Nový Smíchov, Plzeňská 8, 150 00 Praha 5

Mimopražské prodejny řetězce HalfPrice se nachází v Brně, Ostravě a Liberci, přičemž jejich domovem jsou nákupní střediska OC Olympia Brno, Forum Nová Karolina a OC Nisa Liberec.

Otevírací doba obchodů HalfPrice se řídí otevírací dobou obchodních center, ve kterých se nachází. Většinou jsou otevřeny od 9:00 do 21:00, ale může se to lišit podle dne a lokality. Doporučujeme si před návštěvou obchodu HalfPrice zkontrolovat aktuální otevírací dobu na webu www.halfprice.eu nebo na sociálních sítích HalfPrice CZ a @halfprice.eu.

V obchodech HalfPrice můžete platit hotově, platební kartou nebo mobilním telefonem. Obchody HalfPrice také akceptují dárkové poukazy HalfPrice, které můžete zakoupit na webu www.halfprice.eu nebo v prodejnách HalfPrice. Dárkové poukazy HalfPrice jsou platné 12 měsíců od data vydání a lze je uplatnit v jakémkoli obchodě HalfPrice v České republice.

Jak reklamovat nebo vrátit zboží v HalfPrice?

Pokud jste s nákupem v obchodě HalfPrice nespokojeni, můžete zboží vrátit nebo reklamovat do 14 dnů od data převzetí. Pro vrácení nebo reklamaci zboží nás kontaktujte e-mailem na reklamace@halfprice.cz, poté vám bude udělen kód, který uplatníte v jakékoliv zásilkovně. Nic neplatíte, vrácení zboží je zdarma. Nikdy zboží nezasílejte na fakturační adresu, zásilka nebude převzata a bude vrácena jako nedoručená. V případě vrácení nebo reklamace zboží přiložte formulář, který najdete na webu www.halfprice.cz nebo zde. Peníze za zboží vám zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 30 dnů od doručení zboží na naše reklamační oddělení.

Závěr

Obchody HalfPrice jsou ideálním místem pro všechny, kteří milují módu a chtějí si dopřát značkové produkty za skvělé ceny. V obchodech HalfPrice několikrát týdně přibývá nová dámská, pánská a dětská móda, obuv, ale také sportovní potřeby a bytové doplňky v limitovaných počtech. Nové produkty jsou pravidelně doplňovány, takže zákazník má pokaždé šanci ulovit si opravdu skvělé kousky. Navštivte prodejnu HalfPrice a užijte si jedinečné produkty za skvělé ceny!

Pokud jste spokojeni s nákupem v obchodě HalfPrice, nezapomeňte nám to dát vědět dolů do komentářů. Budeme rádi, když nám sdělíte svůj názor, co se vám líbilo a co bychom mohli zlepšit. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ