Představujeme: 🔥 Top 5 nejočekávanějších releasů sneakers v červnu

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Červen 2023 je nabitý množstvím vzrušujících vydání tenisek, které zahrnují některé z nejočekávanějších kolaborací a nových modelů. V tomto článku se zaměříme na následující modely:

Air Jordan 1 Zoom CMFT 2 x Teyana Taylor Gym Red

Jedním z nejvíce očekávaných vydání tohoto měsíce je Air Jordan 1 Zoom CMFT 2 x Teyana Taylor Gym Red, který se v prodeji objeví 1. června za cenu $150​. Tato spolupráce je inspirována bohatou kreativitou Teyany Taylor a oslavuje ty, kteří překonali nějakou překážku. Její design, stejně jako růže, které rostou z betonu, je dokladem toho, že neexistuje žádné omezení, kam můžete dosáhnout.

Air Jordan 1 Black and Smoke Grey

Air Jordan 1 Black and Smoke Grey se na trh dostane 10. června za cenu $180​​. Tento model přináší klasický design, který je ideální pro milovníky Air Jordan, kteří hledají něco jednoduchého, ale přesto stylového.

APB x Nike LeBron 20 „FAMU“

Další zajímavé vydání přichází 2. června, kdy se v prodeji objeví APB x Nike LeBron 20 „FAMU“ za cenu $200. Tento model je dalším přírůstkem do rodiny LeBron a jistě bude jedním z nejočekávanějších modelů tohoto měsíce.

Nike Air Max 1 „The Bay“

Nike Air Max 1 „The Bay“ přichází 7. června za cenu $160​​. Tento model je ideální pro ty, kteří hledají klasický design Air Max s moderním twistem.

Bodega x New Balance 610

Poslední, ale rozhodně ne méně důležitý je Bodega x New Balance 610, který se na trh dostane 9. června za cenu $160​​. Tento model představuje poctu newyorskému chovateli holubů „Live Action“ a je inspirován přirozenými barvami peří holubů. New Balance nedávno přinesl model 610 zpět do života po 11 letech skladování. Design bot se pyšní světle modrou síťovinou s černým kůženým a semišovým lemováním.

Stříbrné značení „N“ dostává zbarvené obrysy, zatímco chlupaté krajky na jazyku ve šedé barvě dodávají dojem jemnosti. Fialové a červené smyčky upevňují skvrnité tkaničky na místě, doprovázené gumovým logem na jazyku a barevnými záložkami na patě. Podešev připravená na přilnavost dokončuje design tříbarevnými pigmenty​.

Závěr

Červen je měsíc, který přináší spoustu vzrušení pro milovníky tenisek. S těmito pěti vydáními máme co očekávat, ať už jde o unikátní kolaborace nebo oživení starých klasik. Ať už se těšíte na některé z těchto modelů, nebo jen sledujete trh s teniskami, jedno je jisté: červen 2023 bude měsícem, který přinese spoustu novinek. Těšíme se na další informace o těchto a dalších vydáních v nadcházejících týdnech a měsících. Držte se s námi a užijte si teniskový rok 2023!

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ